Järelvaadatav: Renditööjõud välismaalt – Eesti majanduse päästja?

Kestus: 60 minutit

Veebiseminari käigus räägime renditööjõu kasutamisest.
Tööjõupuudus ja illegaalne tööjõud on Eestis täna väga suur probleem. See puudutab ka logistikasektorit, kus renditööjõu osakaal võrreldes näiteks tööstusega on veel üsna väike. Kas renditööjõud välismaalt oleks lahendus? Kuidas leida välismaalt head töötajat? 
 
Veebiseminaril tuleb juttu:
- renditööjõu turust üldiselt Eestis ja Euroopas;
- tööjõu toomisest ja kitsaskohtadest;
- tööliste otse toomise ja renditööjõu kasutamise vahedest;
Lisaks vastab esineja Jüri Kulbin heameelega osalejate küsimustele.
 
Veebiseminari viib läbi Hansavest tegevjuht Jüri Kulbin
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
 
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Renditööjõud välismaalt – Eesti majanduse päästja?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Jüri Kulbin

tegevjuht
Jüri Kulbin juhib tööjõurendiga tegelevaid ettevõtteid Hansavest Rental ja Hansavest Tööjõud. Ettevõttel on 13 aastane renditööjõu kogemus ja on ühtlasi ka valdkonna turuliider Eestis. Hansavest on peamiselt keskendunud metalli-, puidu-, mööbli-, elektroonika-, toiduainetööstustele ning ladudele.
Jüri 20 aastase juhtimiskogemuse hulka mahuvad veel kinnisvaraettevõtete Kaanon Tallinna ja Ober-Hausi Kinnisvara tegevjuhi ametikohad. Ta on juhtinud kinnisvara haldusettevõtet Minu Vara, olnud kinnisvara korrashoiu ettevõtte ISS Eesti (ca 1800 töötajat) juhatuse liige ning juhtinud Kalev Spa Veekeskust.