Small-talk´i praktikum

4 sammu, kuidas kontakteloovalt suhelda

11. oktoober 2017

Kestus: 1 päev

Iga suhe algab small-talk´ist ehk viisakusvestlusest. Uute tutvuste loomisel, oma võrgustiku laiendamisel ja enese või oma organisatsiooni tuntuse edendamisel on viisakusvestlus vältimatu. Ometigi on see paljude jaoks ebamugav või isegi hirmutav ülesanne. Hakata rääkima võhivõõraga! Kuidas? Millest? Mis mulje ma endast jätan ja ega ma midagi rumalat ei ütle?

Treeningu eesmärk on
Õppida tehnikaid ja meetodeid, mis võimaldavad ennast kindlamalt tunda viisakusvestlust eeldavates sotsiaalsetes situatsioonides ning seeläbi luua edukaid suhteid ja jääda inimestele meeldival kombel meelde.

Treening annab
Treeningu tulemusena oskab osaleja

  • Luua endast sõbraliku, avatud ja huvitava inimese mulje
  • Kiiresti leida ja valida sobivaid vestlusteemasid
  • Rääkida vabalt iseendast ning suunata partnereid suuremale eneseavamisele
  • Säilitada enesekindlust ka ootamatutes või piinlikes olukordades

Treeningule on oodatud kõik inimesed

  • Kelle töö eeldab sotsiaalsetel kogunemistel võõrastega näost-näkku kontaktide loomist
  • Kelle jaoks on võõrastega rääkimine ebamugav ja pigem vältida soovitav olukord
  • Kellele tundub keeruline viisakusvestlemine teiste kultuuride (rahvuste) esindajatega
  • Kellel on soov arendada oma sotsiaalseid oskusi ja tunda ennast viisakusvestlust eeldatavates olukordades kindlamalt

Osalejate tagasisided:

Koolitusel osalejad on hinnanud koolitust väga kõrgelt ja kirjutanud:
"Koolitus on väga hea ja praktiline"
"Sain julgust juurde"
"Koolitus on sujuv, loogiline ja sundimati õhkkonnaga"
"Sain kasulikke näpunäiteid edaspidiseks"

KOOLITAJAD

Kristel Jalak

DevelopDesign® esindav koolitaja, konsultant
Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Kristel omab pikaajalist praktilist juhtimiskogemust (sh. strateegilise juhtimise ja personalijuhtimise alal avalikus teenistuses ja rahvusvahelistes suurkorporatsioonides nagu Enics, PepsiCo ja Brambles Group) ning on tegutsenud organisatsioonikonsultandina, uurijana ja täiskasvanute koolitajana alates aastast 1998. Omab andragoogi kõrgeimat (EKR 8) kutsekvalifikatsiooni taset.
On läbinud Hancocki esinemisoskuste treeneriväljaõppe Moskvas ja Londonis. Eestis esinemisoskuste intensiivtreeninguid läbi viinud alates 2006.aastast.

Kristel on Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu asutajaliige, ETKA Andras kutsestandardite töögrupi liige. Ta on mitme inimeste arendamise-teemalise raamatu autor ning läbi viinud hulgaliselt juhtimiskoolitusi ja arenguprogramme.

Kadri Kõiv

Äripäeva Akadeemia koostööpartner, DevelopDesign® koolitaja, konsultant
Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Kadri on töötanud koolitajana üle 15 aasta, peamisteks koolitusvaldkondadeks on meeskonna- ja juhtimistreeningud, töötajate arendamisega seonduv ning enesejuhtimise oskused (sh stressi ja läbipõlemise ennetamine). Omab suhtlemistreeneri riiklikku kõrgeimat kutsekvalifikatsiooni ja andragoogi kutset (EKR 7). Kadri on Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu asutajaliige ning kutsestandardi töögrupi liige. Kadril on rikkalik kogemus koolitajatele mõeldud koolituste läbiviimise, sh suhtlemistreenerite väljaõpetamise alal. Konsulteerinud erinevaid organisatsioone sisekoolitussüsteemide ja (sise)koolitajate arendamise teemadel.
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Koolitus

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner.
Töötukassa finantseeringul osalemiseks leppige koolitusel osalemine kokku oma konsultandiga ning võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected]. Täpsema info leiate SIIT.