Soome erisoodustused

08.02.2022

Veebiseminar

Soomes käsitletakse maksustamisel erisoodustusi mõnevõrra erinevalt kui Eestis. Veebiseminaril tutvume Soome erisoodustuste arvestuse ja maksustamise üldiste põhimõtetega sh eluaseme-, auto-, ühistranspordi piletite- ja muude erisoodustuste maksustamisega. Käsitleme ka erisoodustuste deklareerimist ja tasumist.

 

Veebiseminari viib läbi CH Konsultatsioonid OÜ juhataja Christer Haimi

Veebiseminar toimub 8. veebruaril kell 11.00-12.30.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul peale toimumist.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]

ESINEJA

Christer Haimi

Veebiseminari viib läbi CH Konsultatsioonid OÜ juhataja
Christer Haimil on majandusalane kõrgharidus ja ligi 20-aastane töökogemus, mis peamiselt seotud majandusarvestuse korraldamise ja juhtimisega. Christer Haimi on olnud pikalt tegev avalikus sektoris. Ta on töötanud Maksuametis maksuinspektori ja maksude osakonna juhataja asetäitjana ning olnud SA Ida-Viru Keskhaigla finantsjuht. Töötades Tartu Vangla finantsosakonna juhataja ja direktori asetäitjana, oli ta üks kinnipeetavate rahade arvestamise süsteemi arendajatest. Järgnes Kohtute Raamatupidamiskeskuse töö ümberkorraldamine ja hiljem keskuse ümberkujundamine Riigi Tugiteenuste Keskuseks. Keskuse eesmärgiks oli raamatupidamisteenuse pakkumine kõigile ministeeriumitele. Mitmekülgne töökogemus avalikus sektoris on andnud Christer Haimile põhjalikke teadmisi riigiaparaadi toimimisest ning tugeva kontaktivõrgustiku seoses rahandus- ning õigusvaldkondadega. Kogemusi, mis erinevates riigiasutustes raamatupidamise korraldamisel saadud, rakendab ta nüüd eraettevõtluses. 2006. aastal asutas ta oma ettevõtte CH Konsultatsioonid OÜ ning alates 2012. aastast pühendub täiel määral selle ettevõtte juhtimisele. Christer Haimi on Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse ja nõukoja liige ning kuulub raamatupidamisteenuse toimkonda. Olles kutsetegevuse üks eestvedajaid, panustab ta raamatupidamise eriala arengusse ka riiklikul tasemel.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

MATERJALID