Telefonikõnede analüüsi praktikum

Kuidas läbi kõnede analüüsi parandada telefonimüügi tulemuslikkust ning arendada müügiinimesi?

29. märts 2018

Müük telefoni teel on üks keerulisemaid müügivorme, sest seda tehes me sekkume kliendi tegemistesse, teadmata, mida ta hetkel teeb ja milline on keskkond, kus ta viibib.

Kuidas olla valmis ja õppida kiirelt reageerima erinevatele olukordadele müügiprotsessis, märgata ja kuulda ostusignaale ning kõike muud olulist, mis annaks võimaluse teha kliendile tulemuslik müük?  Üks väga efektiivne meetod telefonimüügi oskuste õppimisel ja müügiinimese arendamisel on kõnede analüüs. Läbi oskusliku kõnede analüüsi on võimalik leida nendele küsimustele vastuseid, lisaks uusi ideid ja võimalusi, kuidas muuta telefonivestlus tulemuslikumaks.

Koolituse eesmärk
on anda osalejatele teadmised ja praktilised oskused telefonivestluse analüüsi läbiviimiseks müügiinimesega, et seeläbi tõsta ettevõttes tehtavate müügikõnede efektiivsust ja tulemuslikkust. 

Koolitusele on oodatud
müügijuhid, kes ise igapäevaselt juhendavad, õpetavad ja arendavad oma müügiinimesi. Koolitus sobib ka telefonimüüjatele, kes soovivad oma oskusi täiendada ning sisekoolitajatele ja mentoritele, kes soovivad omandada teadmisi kõnede analüüsi õpetamise metoodika vallas.

Koolitusel osaleja õpib:

  • mis on olulised märksõnad ja millele pöörata tähelepanu kaasaegset telefonimüüki tehes
  • paremini mõistma kliendi ostukäitumise tagamaid ning motiive
  • ära tundma ja kuulma hea telefonikõne struktuuri ning selle tehnilist ülesehitust
  • kliendi poolt tuleva erineva info kiiret tõlgendamist, mille kaudu juhtida vestlust müüjale soovitud suunas
  • läbi kõnede analüüsi, kuidas täiendada ja muuta oma või müügiinimeste telefonivestlus tulemuslikumaks
  • kuidas läbi kõnede analüüsi õpetada ja arendada juhina oma müügiinimesi või telefonimüüjana oma kolleegi, kellele ollakse mentoriks

Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude, grupitööde ja praktikumi käigus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

KOOLITAJA

Mihkel Reinsalu

Koolitaja ja konsultant
Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Koolitaja Mihkel Reinsalu on aktiivselt tegutsenud koolitajana alates 2003. aastast. Ta on töötanud tippjuhina, reklaamidirektorina, müügijuhina ja müügiinimesena Eesti Päevalehes, Äripäevas ja Raadio2-s. Mihkel on olnud Eesti Päevalehe vastutav väljaandja ja peadirektor ning Artist Siseraadiod OÜ tegevjuht, juhtinud Äripäeva Akadeemiat. Mihkel on läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja juhtimistreeninguid nii Eestis kui ka välismaal. Ta omab Rootsi Moreno Instituudi grupiteraapia sertifikaati Director of Psychodrama, Certified Practitioner.
Mihkel on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omandanud korvpallitreeneri kutse. Mihkel on olnud Eesti rahvusnaiskonna peatreener. Tal on lõpetanud Drakadeemia näitekirjanike baaskursuse ning läbinud Reeda Toosti käe all kaheaastase näitleja koolituse. Mihkel on Diamond Power Index® ja Power Intelligence® sertifitseeritud coach.
Mihkel on koolitus- ja konsultatsioonifirma Teadmiste Instituut OÜ rajaja, omanik ja juht ning Lastele MTÜ omanik ja juhatuse liige.
Alates aprillist 2016 on Mihkel Coop Eesti juhtide arengu- ja järelkasvuprogrammi koolitaja.
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Koolitus

Lisainfo
Osalemise tingimused


Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].