Turundus

Kuidas positiivse sõnumiga televisiooni pääseda?

Telepurki ja elusalt tagasi

04. detsember 2018

Kestus: 1 päev

Televisioon on mõjus meediakanal, mille kaudu saavad ettevõtted uudiseid ja sündmuseid laiemale avalikkusele tutvustada. Kui meediasse pääseb palju suurema tõenäosusega negatiivsete uudistega, siis ettevõtte jaoks on oluline jõuda inimesteni just positiivse sõnumiga. Lugude mõjus edastamine toimub temaatilistes saadetes intervjuu või reportaaži vormis.

Koolitusel jagab koolitaja ja saatejuht Marko Reikop teadmisi, kuidas positiivse sõnumiga televisiooni pääseda ning seal enda lugu mõjusalt edastada.

Koolitusele on oodatud
Ettevõtete juhid, turundus- ja kommunikatsioonijuhid ning kõik, kes soovivad õppida, kuidas pääseda positiivse sõnumiga televisiooni.

Koolituse eesmärk
Koolituse eesmärk on anda teadmised telemeedia toimimisest ning teadmised, kuidas pääseda positiivse looga telesse ning mõjusalt oma lugu esitleda.

Koolituse tulemused
Koolitusel osalenu

  • Mõistab, milline on televisiooni pääsemiseks atraktiivne sündmus ja uudis
  • Teab, kuidas oma teemat meediasse „maha müüa“
  • Oskab end intervjuuks ettevalmistada
  • Teab televisioonis esinemise olulisimaid mõjufaktoreid

Koolituse tulemuste saavutamist hinnatakse arutelude ja praktiliste tööde käigus. Koolituse läbinu saab Täiskasvanu koolituse seadusele vastava tunnistuse tulemuste saavutamise kohta.

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolitusel vaheldub teooria praktiliste harjutustega. Teooria annab teadmised televisiooni toimimisest ja selle kasutamisest turunduskanalina. 

KOOLITAJA

Marko Reikop

Teleajakirjanik ja ettevõtja
Marko Reikop on Eesti teleajakirjanik, kes on olnud viimased 15 aastat iga päev otseetris. Reikop on töötanud rahvusringhäälingus 25 aastat ja on valitud korduvalt Eesti parimate saatejuhtide hulka. Lisaks on Marko Reikopil 10 aastane ettevõtluskogemus.
AJAKAVA

08:45 - 09:00

08:45 - 09:00

kogunemine

09:00 - 10:30

09:00 - 10:30

1. Telemeediasse pääsemine

10:30 - 10:45

10:30 - 10:45

Kohvipaus

10:45 - 12:15

10:45 - 12:15

2. Televisiooniks ettevalmistumine ja esinemine

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akadeemia@aripaev.ee või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või kulli.duubas@aripaev.ee.