UUS!

Tipptegija viimine järgmisele tasemele

Kuidas aidata staaridel oma tegelikku võimekust avada?

16. aprill 2019

Kestus: 1 päev

Tööpanus meeskonnas ei jagune ühtlaselt, nn staarid võivad teha uuringute järgi kuni 10 korda keskmisest paremaid tulemusi. Ning tipptegijate arendamine on juhi ja meeskonna tulemuste jaoks oluliselt tähtsam, kui mahajääjatega tegelemine.

Igas meeskonnas on tipptegijad, spordi analoogiat kasutades korporatiivsed atleedid, kes teevad teistest mõnikord ka kordades paremaid tulemusi. Ehkki nende tulemuslikkus on suurepärane, on neil ka kõrgendatud risk jääda oma arengus nn platoole - jäädagi tööd tegema moel, mis neid enam ei arenda. On vaid aja küsimus, millal tulemuslikkus hakkab langema või tipptegija lahkub organisatsioonist. Ent see ei pea nii olema - ka neid on võimalik ja vajalik arendada, aidata platoolt edasi, kõrgema tulemuslikkuse suunas. 

Sihtgrupp

Koolitusele on oodatud juhid, kes tegelevad võimekate, ambitsioonikate, ent vahel ka rahulolematute staaride juhtimisega. Koolitusele on oodatud ka oma ala tipptegijad, kes tahavad järgmisele tulemuslikkuse tasemele hüpata.

Eesmärgid

Koolituse eesmärk on mõista, kes on „korporatiivne atleet“, mis teda käivitab ja käigus hoiab. Lisaks anda teadmised ja vahendid selleks, et aidata tipptegija järgmisele tasemele.

Koolituse tulemusena

  • Tead, kes on tipptegija (ja kes mitte)
  • Tead, mis tipptegijat käivitab ja käigus hoiab
  • Oskad luua tipptegijale keskkonda, kus ta saaks teha olulise arenguhüppe
  • Oskad kasutada erinevaid vahendeid tipptegija arengu toetamiseks
  • Teed endale konkreetsete tegevustega kava tipptegija(te) arendamiseks

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolitusel tehakse läbi erinevaid harjutusi, grupiarutelusid ja grupitöid. Tulemusi hinnatakse arutelude ja grupitööde käigus. Tunnistuse väljastamise eeldus on täismahus koolitusel osalemine.

KOOLITAJA

Raimo Ülavere

Koolitaja ja coach
Koolitaja ja coach Raimo Ülavere aitab edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mis on ka teiste poolt teadvustatud. Tööd teeb Raimo suures osas juhtide ja oma valdkonna tipptegijatega ning tippsportlastega.
Coachinud ja koolitanud on Raimo 2008. aasta algusest ning sellest ajast teeb ta koostööd igal aastal üle 3000 inimesega. Aastate jooksul on Raimo viinud läbi üle saja juhi personaalse coachingu programmi ning aidanud mitmetel tippsportlastel hüppeliselt oma võimekust tõsta.
Raimo omab nii juhi kui meeskonna coachingu sertifikaati maailma ühelt juhtivalt juhtide coachilt Marshall Goldsmithilt, kasutades coachingutes ka viimase eripärast metoodikat. Metoodika keskendub just eelkõige juhtide käitumisharjumuste muutmisele. Lisaks on Raimol meeskonna coachingu sertifikaat Briti ühe tunnustatuimast coachingu koolitusfirmast Academy of Executive Coaching.
AJAKAVA

09:45 -10:00

09:45 -10:00

Kogunemine

10:00 -11:30

10:00 -11:30

Kes on „korporatiivne atleet“ ehk tipptegija?

11:30 -11:45

11:30 -11:45

Kohvipaus

11:45 -13:15

11:45 -13:15

Tähenduslik harjutamine ja ambitsioonikad eesmärgid

13:15 -14:00

13:15 -14:00

Lõuna

14:00 -15:30

14:00 -15:30

Enesekindlus ja selle kasvatamine

15:30 -15:45

15:30 -15:45

Kohvipaus

15:33 -17:00

15:33 -17:00

Käitumisharjumuse muutmine

REGISTREERIMINE
Tipptegija viimine järgmisele tasemele
Hind:
439 €
526,80 € km-ga
Osalejate arv:
Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akadeemia@aripaev.ee või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või kulli.duubas@aripaev.ee.

Korraldaja võib koolitusel teha pilte ja jagada neid osalejatega, samuti kasutada neid sarnaste koolituste turundamiseks.