Konverentsid

TSD ja MTA uuendused 2018

26.10.2017

Veebiseminar

2018. aastal muutub maksuvaba tulu arvestus, kusjuures raamatupidajad peavad arvutamisel lähtuma ainult väljamakse tegemise kuu väljamaksetest. Õige maksuvaba tulu selgub aga alles füüsilise isiku tuludeklaratsioonil. Praktilisel veebiseminaril vaatame, mis täpsemalt TSD-l ja lisadel muutub, ära kaob või juurde tuleb ning millised uuendused ja täiendused Maksu- ja tolliametil veel on tulemas.

 

Käsitlemisele tulevad teemad:

Maksuvaba tulu deklareerimine TSD-l ja aastane arvestus füüsilise isiku tuludeklaratsioonis.

Millised maksumuudatused veel 2018. aastal TSD andmekoosseisu mõjutavad?

 

Veebiseminar toimub 26. oktoobril kell 11.00-12.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades annely.raudhein@aripaev.ee või helistades 6 670 107.

Veebiseminari viib läbi Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja Evelyn Liivamägi

 

PERFORMER

Evelyn Liivamägi

Maksu-ja tolliameti maksude osakonna juht
Evelyn tegeleb Maksu- ja Tolliametis maksude temaatikaga alates 2004. aastast. Lisaks tavapärasele tööle - seaduste tõlgendamine, täiendamisettepanekute tegemine ja nõustamine, on aasta aastalt aina olulisemaks osaks tema tööst saanud erinevate infotehnoloogiliste lahenduste pakkumine maksude lihtsaks ja mugavaks tasumiseks. Ta on end pidevalt erialaselt täiendanud nii Eestis kui välisriikides ning osalenud lektorina paljudel maksukoolitustel nii era- kui avalikus sektoris.