Veebiseminarid

Veebiseminar: Ülekaal ja rasvumine

30.09.2020

Veebiseminar

Ülekaal on endiselt kasvav probleem kogu maailmas ja sealhulgas ka Eestis. Universaalset lahendust, kuidas probleemiga edukalt tegeleda, pole senini leitud. Millised on praegused suurimad väljakutsed? Mis on aktuaalne? Lektor püüab 01.-04.09 Dublinis toimuva online-konverentsi põhjal sellest ülevaate teha.

 

Lektor: Marju Past, Eesti Diabeedikeskus, endokrinoloog

Sihtgrupp: arstid, apteekrid

Ajakava:

13:00-13:45       Marju Past, Eesti Diabeedikeskus, endokrinoloog

13:45-14:00       küsimused ja vastused, seminari lõpetamine

 

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti. Tunnistuse väljastab Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus.

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

NB! Veebiseminar on arstidele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid.

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus. 
Veebiseminari toetaja: PharmaSwiss Eesti OÜ

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. 

Veebiseminar toimub 30. septembril kell 13:00-14:00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee, muudes küsimustes kirjutage karin.tamm@aripaev.ee või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

                                                   

 

                                                                            

ESINEJA

Marju Past

endokrinoloog
Eesti Diabeedikeskus, endokrinoloog