Veebiseminarid

Üliaktiivse põie sündroomiga patsiendi käsitlus

02.07.2020

Veebiseminar arstidele

Veebiseminaril tuleb juttu üliaktiivse põie sündroomi esinemissagedusest populatsioonis, seostest erinevate haigustega, diagnoosimise- ja ravivõimalustest.

Põie üliaktiivsust põhjustavad väga erinevad tegurid, nii sugu, vanus kui ka kaasuvad haigused. Protsess on krooniline, aeglaselt süveneva alguse ja püsiva iseloomuga, mis vajab individuaalset käsitlust ja pikaajalist leevendavat ravi.

Lektor: uroloog Katrin Huik, Lääne-Tallinna Keskhaigla

Sihtgrupp: perearstid, naistearstid, uroloogid, androloogid, sisearstid, nefroloogid, ka residendid. Tähelepanu – veebiseminar on mõeldud ainult arstidele!

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti. Tunnistused väljastab Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus. Tunnistuse saamiseks on vaja peale veebikoolitust vastata valikvastustega küsimustikule.

Küsimusi on 5, õigeid vastuseid peab olema vähemalt 3. Testi tegemine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

Veebiseminari eesmärk:

Veebiseminari fookuses on üliaktiivse põie sündroomiga patsiendi käsitlus.  Lähemalt vaadeldakse:

  • esinemissagedus populatsioonis 
  • seoseid erinevate haigustega 
  • diagnoosimis- ja ravivõimalusi

Õpiväljundid:
osalenu teab üliaktiivse põie sündroomi olemust ning diagnoosimis- ja ravivõimalusi.

Valikvastustega küsimustik on täitmiseks avatud kuni 19. juulini. NB! Tunnistused väljastab Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus peale 20. juulit nende osalejate e-posti aadressile, kes on testi vajalikus mahus õigesti ära täitnud. Küsimustele on võimalik vastata ainult üks kord, korduvalt testi teha ei saa. 

NB! Veebiseminaril osalemine on meedikule tasuta, eelduseks on eelregistreerimine

Veebiseminar toimub 2. juulil kell 15.00- 15:50 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Palun logige veebiseminarile sisse turvalisest arvutist, millel on hea internetiühendus. NB! Palun ärge sisselogimiseks vajalikku linki ja infot teistega jagage!

Ettekande järel on kõigil osalejatel võimalik küsida küsimusi.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. Registreeruda on võimalik kuni 02.07 kell 14:00!

 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida enne seminari telefonil +372 513 8862 ja e-posti aadressilt karin.tamm@aripaev.ee Tehnilistes küsimustes kirjutage palun greete.salumagi@aripaev.ee

ID: BET_2020_0007_BA

Biocodex   

ESINEJA

Katrin Huik

Lääne-Tallinna Keskhaigla uroloog
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.

MATERJALID