Urineerimisvaevused

31.03.2022

Tasuta veebiseminar

Veebiseminaril käsitletakse sagedasemaid urineerimisvaevusi – düsuuriat ehk valulikku urineerimist; noktuuriat ehk sagedast öist urineerimist, üliaktiivse põiega kaasnevaid probleeme, sagenenud urineerimist, hematuuriat ning uriinipidamatust.

 

Erinevate urineerimisvaevuste ning –muredega patsiendid jõuavad sageli perearsti kabinetti. Veebiseminaril anname ülevaate, mis võib olla nende vaevuste põhjuseks, milliseid uuringuid neile patsientidele teha, millal peaks nad edasi uroloogi juurde suunama?  

Sihtgrupp – perearstid, teised teemast huvitatud arstid, apteekrid, retseptiõigusega pereõed

 

Veebiseminari korraldajad:

 

 

 

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti.

Veebiseminar toimub 31. märtsil kell 15:00-16:20 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeili lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Veebiseminar on meditsiinitöötajatele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. 
Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid ja õed.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 kuu jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected] , muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

ESINEJAD

dotsent Aare Mehik

Oulu Ülikooli kirurgiakliinik, uroloog ja õppejõud; Confido Meditsiinikeskus, uroloog
Dots Aare Mehik tegeleb sügavuti uroloogilise kirurgia ja uroloogide väljaõpetamisega Oulu Ülikooli kirurgiakliinikus Soomes. Talle on omistatud mitmeid mainekaid erialaseid auhindu valdkonna arengusse panustamise, tehtud töö ja teadusartiklite eest. 2017 aastal tunnustati teda Soome Aasta uroloogi tiitliga ning lisaks sai samal aastal auhinna parima teadusartikli eest Soome Uroloogide Assotsiatsioonilt. 2000 pälvisBard Awardauhinna parima uroloogilise teadusartikli eest Skandinaaviamaades. Dotsent Mehik kuulub Soome Arstide Liitu, Soome Uroloogide Ühingusse, Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni ning on Royal Sociaty of Medicine (Inglismaa) auliige. Tema meditsiiniline erihuvi puudutab põie-, eesnäärme ja neeruhaiguseid, samuti uroloogilis-onkoloogiliste probleemide rekonstruktiivseid kirurgilisi ravivõimalusi.

Karin Tamm

Meditsiiniuudiste sündmuste juht
PROGRAMM

15:00 - 15:05

15:00 - 15:05

Avasõnad ja sissejuhatus moderaatorilt

Karin Tamm

15:05 - 15:50

15:05 - 15:50

Urineerimisvaevused

dotsent Aare Mehik

15:50 - 16:00

15:50 - 16:00

Küsimused ja vastused

16:00 - 16:15

16:00 - 16:15

Toetajate ettekanded

16:15 - 16:20

16:15 - 16:20

Küsimused ja vastused

16:20

16:20

Lõpusõnad moderaatorilt

REGISTREERIMINE
Urineerimisvaevused
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Karin Tamm | Meditsiiniuudiste sündmuste juht
+372 513 8862 | [email protected]

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.