Valuravi (vene keeles)

17.03.2021

Veebiseminar

Valuravi on väga individuaalne, kahel inimesel pole kahte ühesugust valu. Valu ei tohi kannatada – õigeaegne ja korralik ägeda valu ravi võimaldab paljudel juhtudel kroonilise valu tekkimist ära hoida. Edukaks valuraviks on vaja välja selgitada valu põhjus ning aru saada valu tekkimise mehhanismidest.

 

Sihtgrupp: apteekrid ja retseptiõigust omavad õed

 

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Eesti Proviisorite Koda, veebiseminari toetajaBerlin-Chemie Menarini Eesti 

     

 

Вы можете найти текст на русском языкe ниже

NB! Veebiseminar on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud apteekrid ja meedikud.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

 

Veebiseminar toimub 17. märtsil kell 16:00-17:15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 kuu jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades sv[email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

 

Бесплатный вебинар.
Лечение боли
17.03.21, на русском

Лечение боли очень индивидуально, у двух людей не бывает одинаковой боли. Боль нельзя терпеть - своевременное и правильное лечение острой боли во многих случаях может предотвратить развитие хронической боли. Для успешного лечения необходимо выяснить причину боли и понять механизмы ее возникновения.

Целевая группа: фармацевты и медсестры, имеющие право выписывать рецепт

Организаторы веб-семинара:  Meditsiiniuudised и Эстонская палата провизоров (Eesti Proviisorite Koda), спонсор вебинара: Berlin-Chemie Menarini Estonia

NB! Вебинар бесплатный, требуется предварительная регистрация. Приглашаем всех аптекарей и медиков, интересующихся этой темой, задать вопросы и обменяться опытом.

 

Во время вебинара вы можете задавать вопросы, набирая их в окне чата.

Лектор: д-р Александра Шилова, Центральная больница Ида-Виру, общий хирург и терапевт 

Вебинар состоится 17 марта в 16:00-17:15 в интернете в среде вебинаров Äripäev. Перед веб-семинаром зарегистрированным пользователям будет отправлено информационное электронное письмо со ссылкой доступа к среде веб-семинара, войти можно до начала семинара.

Все зарегистрированные смогут пересмотреть вебинар в течение 1 месяца после его проведения.  
 

 

ESINEJA

Aleksandra Šilova

Ida-Viru Keskhaigla, üldkirurg ja valuarst
PROGRAMM

16:00 - 16:05

16:00 - 16:05

Moderaatori sissejuhatus

16:05 - 16:55

16:05 - 16:55

Valu ja selle käsitlus

Aleksandra Šilova

16:55 - 17:05

16:55 - 17:05

Küsimused ja vastused

17:05 - 17:15

17:05 - 17:15

Berlin-Chemie Eesti ettekanne

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Seminarile registreerudes nõustub osaleja, et tema nime, perekonnanime ja eriala jagatakse Berlin-Chemie Menarini Eesti esindusega ürituse tõendamiseks.

Üksikasjalik teave teie isikuandmete töötlemise reeglite kohta on saadaval siin.

MATERJALID