Eesolevad

Veebiseminar: Firmaürituste toitlustamise põhitõed

14.10.2020

Veebiseminar

Praeguse kriisi ajal ei lubata pidada suuri pidusid, kevadpäevi ega firmaüritusi. Kuid varsti olukord taastub ja siis saab taas koos kolleegidega firmaüritustel mõnusalt koos olla.

Sellest, kuidas nendele mõnusatele firmaüritustele koostada soodne ja kvaliteetne menüü, räägime veebiseminaril "Firmaürituste toitlustamise põhitõed". Sest kuigi on kriis, on inimestel toitude suhtes ikka väga palju erisoove, kellel on parasjagu mõni dieet käsil, kellel on allergia või toidutalumatus millegi suhtes.

Veebiseminaril räägimegi sellest, kuidas koostada säästlik, tervislik ja toitev menüü, mis sobiks kõigile. Sellel teemal räägib tippkokk ja toitlustaja Angelica Udeküll.

 

Veebiseminar toimub 14. oktoobril 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades jana.elken@aripaev.ee.

REGISTREERIMINE
Veebiseminar: Firmaürituste toitlustamise põhitõed
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.