Veebiseminar: Kõik kraadivad!

Kuidas kasutada palavikku tuvastavaid lahendusi?

23.04.2020

Veebiseminar

Kuidas kaitsta kollektiivi ja kliente viiruspuhangu eest? Mida teha, et välistada viiruse jõudmine ettevõtte ruumidesse ka pärast eriolukorda? Kindlasti on need küsimused vaevanud ettevõtete juhte, tööohutus- ja personalispetsialiste, samuti neid, kes peavad vastama klientide küsimusele: kuidas on minu ohutus teie ettevõttes hoitud?

Koroonaviiruse COVID-19 puhanguga seoses oli inimeste kehatemperatuuri mõõtmine üks esimesi meetmeid, mis viiruse kiire leviku tõkestamiseks kasutusele võeti. Seda tehti sadamates, lennujaamades, tööstusettevõtetes jm. Kehatemperatuuri hakati mõõtma seetõttu, et palavik on viirusnakkuste üks peamisi sümptomeid.

Kõige levinum viis kehatemperatuuri mõõta on kasutada käsitermomeetrit, kuid see pole pikas perspektiivis aga jätkusuutlik. Esiteks paneb see ohtu nii mõõtja kui ka mõõdetava tervise, kuna temperatuuri võtmiseks peab inimesele lähedale minema isegi kontaktivaba termomeetrit kasutades. Teiseks on tavakasutusse mõeldud käsitermomeetriga töötamine väga ajamahukas ning suure hulga inimeste kontrollimiseks see ei sobi. Üheski rahvarohkes kohas - suuremas kontorihoones, kaubanduskeskuses, kaupluses, tehases, reisiväravas - käsitermomeetrit efektiivselt ja inimesi häirimata kasutada ei saa.

Kuidas sisestada inimestesse turvatunnet? Siin tulebki appi tehnoloogia. Praeguseks on mitmed turvatehnoloogiaettevõtted välja arendanud lahendusi, mis aitavad ohutult distantsilt ning suuremal kiirusel ja hulgal möödujate kehatemperatuuri mõõta.

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade, miks ja millistes asutustes tasuks temperatuuri mõõtmise lahenduse kasutuselevõtule mõelda. Samuti saab veebiseminarilt ülevaate:

  •        millised on erinevate mõõtmistehnoloogiate erinevused ja mis lahendus kuhu sobida võiks,
  •        millistel juhtudel tasuks kasutusele võtta käsitermomeeter ja millistes automaatne kehatemperatuuri mõõtmise lahendus,
  •        kuidas mõjutab ettevõtte tulemusi külastajate ja ka töötajate temperatuuri mõõtmine,
  •        kui pika perioodiga peaks arvestama investeeringu tasuvuse osas?

Veebiseminarile saab end registreerida siin. Veebiseminar on TASUTA. Kohtade arv on piiratud!

Veebiseminaril esineb Priit Orasson G4S Eesti AS turvatehnikadivisjoni direktor.

 

Veebiseminar toimub 23. aprillil kell 13.00-14.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari korraldavad G4S Eesti AS ja AS Äripäev.