Veebiseminar: Kõik, mida pead teadma tähtsate vestluste pidamisest

27.08.2021

Veebiseminar

Me kõik toimetame tööturul turumajanduse tingimustes. Palgatöötajana oleme teenuse pakkujad — müüme iga päev oma ajast 8 h väljavalitud ettevõttele. Ning kuna tegemist on taastumatu ressursiga (neid 8 tundi ei saa me mitte kunagi enam tagasi), on oluline neid õigesti kasutada.

Kui me teeme palgatööd (ehk ei ole ise ettevõtjad ja investeerime need 8 tundi kellegi teise ettevõtte hüvanguks), siis on meil õigus nõuda ka kvaliteetset juhtimist.

Üheks osaks sellest, on ka juhi siiras huvi tema arenguga tegelemiseks ehk meil kõigil on õigus inimesele, kelle peamine eesmärk on see, et meie oma töös õnnestuksime!

Erinevad vestlused, sh arenguvestlus on üheks võimsamaks töövahendiks juhi tööriistakastis – aga vaid juhul kui seda õigesti kasutada.

Arutame ühiselt läbi :

-          Mis vahet on 1:1 vestlusel, tulemusvestlusel ja arenguvestlusel

-          Kuidas arenguvestlusteks ette valmistada (ehk kodutööd peavad tegema nii juht kui tiimiliige)

-          Kuidas arenguvestlust läbi viia (nii et alustuseks ei oleks kõigil ebamugav ja piinlik ning et lõpetuseks oleks kogu üritusest kasu)

Veebiseminari viib läbi Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann

 

Veebiseminar toimub 27. augustil kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Mailiis Ploomann

telekomiteenuste valdkonna juht
Mailiis Ploomann on Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht. Tulenevalt Elisa kui ettevõtte omapärast, on suur osa juhtimiskogemusest omandatud just võimuta juhtimise ehk maatriksjuhina. Mailiisi kogemustepagasisse ajajooksul kogunenud tuhandeid tunde sisekoolitajana (omades ka DISCi konsultandi sertifikaati), start-upidele mentoriks olemist ning mitmete aastate ettevõtte strateegiatöö koostöös vedamist. Viimased aastad on Mailiis pühendanud lisaks põhitööle just juhtide koolitamisele ja nõustamisele ning 2021. aasta alguses said praktilised näpunäiteid juhi tööriistadest kokku kogutud ka raamatusse „Juhi esimene käik“.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.