Eesolevad

Veebiseminar: Kuidas digitaliseerida protsesse tootmises?

19.03.2020

Veebiseminar

Tänapäeval palju räägitakse digitaliseerimisest ning siinkohal on huvitav küsimus, miks sellega ettevõtted tegelevad – kas on olemas reaalne vajadus või see on pigem moodne asi?

 

Teine küsimus, mida on tähtis igale organisatsioonile teha selgeks – milline on digitaliseerimise tase hetkel ja kui fragmenteeritud organisatsiooni digimaastik on (ehk kui palju erinevaid digilahendusi organisatsioonis kasutatakse). On tähtis enne suurejoonelist digitaliseerimist selgelt kujutada ette, millises digitaliseerimise tasemel ettevõtte hetkel on ja, milline on edasiliikumise strateegia ja taktika.

Järgmisena on tähtsad detailid: kuidas defineerida konkreetsete äriprotsesside/funktsioonide/osakondade digitaliseerimise tehnilised ülesanded:

1) organisatsiooni sisemiselt saada aru mida peab juurutatav IT lahendus tegema ja osata seda selgitada IT lahenduse pakkujale;

2) on tähtis ka protsesside õigsuse ja tõhususe küsimus – digitaliseerida on vaja õigeid ja tõhusaid protsesse.

Kahjuks, üsna tihti, digitaliseerimine, ehk siis mõnda IT lahenduse juurutamine, moodustab organisatsiooni jaoks pettumust. Enne digitaliseerimise lahendust olid eeldused tulemuste osas, samas reaalsus on hoopis teine - arutame kuidas vältida olukordi, kus digitaliseerimise fookus ja tulemus on valed.

 

Veebiseminari temaatika:

  • Digitaliseerimise, andmete ja informatsiooni defineerimine
  • Digitaliseerimine – mood või vajadus?
  • Digitaliseerimise tase ja fragmenteeritus 
  • Äriprotsesside digitaliseerimise analüüs – tehnilise ülesande koostamine 
  • Elu peale digitaliseerimist

Veebiseminari viib läbi Tieto Estonia äriarendusjuht Heiti Mering.

Veebiseminari hinnaks on 59 eurot + km (ehk 70,80 km-iga).

 

Veebiseminar toimub 19. märtsil kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.