Eesolevad

Veebiseminar: Kuidas distantsilt muudatusi juhtida?

20.04.2020

Veebiseminar

Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi räägib veebiseminaril, kuidas muudatusi juhtida ja nendega toime tulla, kui kogu töö toimub distantsilt.

Millised rõõmud ja mured inimestel kerkivad ning kuidas nendega hakkama saada. Kogenud ja pikaajalise kaugtöö tegijana jagab ta ka praktilisi nõuandeid, mis viisil ise produktiivsemalt distantsilt tööd teha ja samas ka edukalt meeskondi juhtida. Seminaril osalejad on oodatud aktiivselt küsimusi esitama, et saada vastused just end puudutavatele teemadele.

Peamised teemad:
- Praegune olukord – mis on muudatuste juhtimisel teisiti?
- Erinevad inimtüübid - nende hirmud, toimetulek ja käitumismustrid
- Kaugtöö ja sotsiaalne eraldatus – mis on uued ja/või asendustegevused               
- Kommunikatsioon – kellele, mida, kui palju ja miks?

Webinari kestvus on 90 minutit, millest 45 minutit on ettekanne ja 45 minutit saab küsimusi esitada ning nende vastuseid kuulata.

 

Veebiseminari viib läbi Elisa Eesti personalijuht Kaija Teemägi.

Veebiseminar toimub 20. aprillil kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.

ESINEJA

Kaija Teemägi

Elisa juhatuse liige ja personalivaldkonna juht
Kaija on Elisa juhatuse liige ja personalivaldkonna juht, kelle vastutusalasse kuuluvad peale töösuhete ja värbamise ka palgaarvestus ning kvaliteedi- ja protsessijuhtimine. Tema eriline huvi on suunatud elukestvale õppimisele ja arengule ning seda just töökeskkonnas. Teadmiste täiendamiseks on ta omandanud magistrikraadi Tallinna ülikoolis andragoogika erialal, läbinud coaching’u diplomiõppe Londonis (AoEC) ja omab Thomas Internationali sertifikaati DISC-mudeliga töötamiseks.

Viimase 5 aasta jooksul on Kaija keskendunud muudatuste arendamisele ja juhtimisele töökeskkonnas, mille vajaduse on endaga kaasa toonud kiirelt muutuv maailm, digitaliseerumine ja tööturule tulevad noored. Elisas piloteeritakse pidevalt uusi tööviise, analüüsitakse õnnestumisi ja õpitakse ebaõnnestumistest. Paindlikud töövormid on vältimatu tulevik ning mida varem suudame õppida sellega toime tulema ja erinevaid töövorme juhtima, seda edukamad oleme, ütleb Kaija.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.