Veebiseminar: Kuidas käituda ja tegutseda, kui riik tuleb külla?

12.03.2021

Veebiseminar

Sekretär on teadupoolest ettevõttes see inimene, kes külalisi tavaliselt esimesena vastu võtab. Kuidas tuleks tal käituda ja tegutseda siis, kui külla tuleb mõni kontrollorgan?

 

Tekivad pealtnäha lihtsad küsimused:

  • millist ametiasutust üldse peab oma ettevõttesse sisse laskma?;
  • kellele ja kuidas kontrollorganist teatada;
  • kui midagi on juhtunud, siis kas ja kuidas peab sekretär meediaga suhtlema?

Kas sina tead, mida sellistes olukordades teha? Soraineni advokaat Albert Linntam annab põhjaliku ülevaate, kuidas käituda ja mida täpselt konkreetses situatsioonis ette võtta. Lisaks puudutab Albert Linntam lühidalt ka teemat, kuidas käituda siis, kui avastad, et võib tekkida vajadus pöörduda ise uurimisorganite või kohtu poole – näiteks kui ilmneb, et ülemus kahjustab teadlikult ettevõtet või annab altkäemaksu. Sellisel juhul võib ettevõte samuti sattuda ootamatult meedia huviorbiiti ja võidakse korraldada töötajate nähes läbiotsimisi.

Veebiseminari viib läbi Sorainen advokaadibüroo advokaat Albert Linntam.

 

Veebiseminar toimub 12. märtsil kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Albert Linntam

advokaat
Koolituse viib läbi advokaadibüroo Sorainen advokaat Albert Linntam.
Vaidluste lahendamise ja ennetamise valdkonna advokaadina on Albert spetsialiseerunud kõige keerulisematele tsiviilvaidlustele. Läbi aastate on Albert nõustanud mitmeid kliente kuritarvituste uurimise ja juhtkonna vastutuse valdkonnas, kus summad ulatuvad kümnete miljonite eurodeni. Albertil on magistrikraad õigusteaduses (cum laude) Tartu Ülikoolist ning ta on Eesti Advokatuuri liige alates 2017. aastast.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.