Veebiseminar: Kuidas kriisis ellu jääda?

20.03.2020

Veebiseminar

Koroonaviirus levib jõuliselt üle maailma ning riik on kehtestanud eriolukorra. Meie argipäev on peapeale keeratud ning ettevõtjad seisavad silmitsi raskete otsustega.

Raske on hinnata, kaua kriis kestab ning kui suur on mõju majandusele, kuid töömahu vähenemine ning hirm languse ees sunnib töökorralduse üle vaatama.


Äripäev meediamajana pingutab iga päev, et meie kliendid saaksid teha targemaid otsuseid. Tahame olla toeks ettevõtjatele sel perioodil ning koostöös Attela Advokaadibürooga saame tuua teieni TASUTA veebiseminari: „Kuidas kriisis ellu jääda?“


- Mis saab kriisi ajal töötajatest? Sundpuhkus, palgata puhkus, töötasu vähendamine, töö sisu muutmine, koondamine? Pika- ja lühiajalised lahendused.
- Mis saab klientidest? Eriolukord on sulgenud meelelahutusasutused- ja teenusepakkujad, millal ja milliste teenuste eest peab kliendile tasu hüvitama?
- Missugune on eriolukorra mõju lepingutele? Rendi-, teenusepakkuja-, müügi- ja teised lepingud, mis kohustavad üht või mitut osapoolt täitma tingimusi.
- Dividendid – kas kriisihirmus võib tühistada möödunud perioodi eest välja kuulutatud dividendide maksed?
- Maksukoormus, maksuvõlg – kas ajatamine päästab?
- Must stsenaarium – saneerimine, pankrot, likvideerimine.

Veebiseminari kohad on täis! Te saate end registreerida veebiseminari järelvaatamisele siin.

 

 

Veebiseminar toimub 20. märtsil kell 11.00-13.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Marko Saag

Advokaadibüroo ATTELA partner ja vandeadvokaat ning TalTech finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor
Marko on tegelenud professionaalse maksunõustamisega üle 15 aasta, on avaldanud mitmeid artikleid ja raamatuid, töötab rahvusvahelise maksuõiguse lektorina ülikoolis ning esineb mitmetel seminaridel ja konverentsidel.
Ta on valitud 2009. aastal maailma 250 juhtiva maksuadvokaadi hulka ning on tunnustatud ka mitmete rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt. 2013. aastal pälvis Marko Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna tudengite hulgas läbiviidud küsitluses II koha parima loengupidaja ja suurima eeskuju kategoorias.