Veebiseminar: Kuidas planeerida põllumajandusettevõtte eelarvet?

19.02.2021

Veebiseminar

Kas tead juba, mis on Sinu põllumajandusettevõtte koristushooaja suurimad kulud, mille kärpimist tasub kaaluda? Kas tead, milliseid kultuure on kasumlik kasvatada ja millised toodavad sulle ainult kahjumit?

Finantsplaneerimisel on oluline roll põllumajandusettevõtte stabiilsuse ja jätkusuutlikkuse tagamisel. Tegevuse planeerimise üheks aluseks on ettevõtte eelarve koostamine. Seminari käigus jagatakse praktilisi näpunäiteid järgmistel teemadel:

1.      Miks on eelarve koostamine oluline?

2.      Milline on parim viis eelarve koostamiseks?

3.      Kuidas tõlgendada eelarvest saadud informatsiooni?

4.      Mis vahe on põllumajandusettevõtte ja mõne muu sektori ettevõtte eelarve koostamisel?

Seminari toob Sinuni LandCredit koostöös eAgronomi agroärilise nõustamise tiimiga. Seminari veab Simon Boughton koos Piibe Vaheriga. Agroäriline nõustamine on loodud selleks, et tagada Eesti, Läti ja Poola põllumajandustootjatele erapooletu agronoomiline ja äriline nõu.

Veebiseminar on TASUTA. 

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata

Veebiseminar toimub 19. veebruaril kell 10.00-12.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Simon Boughton

eAgronomi juhtiv nõustaja
. Simon Boughton on eAgronomi juhtiv nõustaja, kellel on 40 aastane rahvusvaheline põllumajanduskogemus. Simon on juhtinud põllumajandusettevõtteid Inglismaal, Sambias, Mosambiigis, Ukrainas, Eestis ja mujal. eAgronomi juhtiv nõustajana aitab Simon põllumajandustootjatel optimeerida tootmiskulusid, eesmärgiga suurendada erinevate kultuuride kattetulusid, annab erapooletut agronoomilist nõu, mis on suunatud personaalselt konkreetsele ettevõttele, aidates kliendil teha agronoomiliselt ja majanduslikult jätkusuutlikke otsuseid.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Veebiseminarile registreerudes nõustute AS Äripäev, LandCredit ASi ja eAgronomi OÜ privaatsustingimustega.

AS Äripäeva tingimused on leitavad SIIN.
LandCredit ASi isikuandmete töötlemise juhend on leitav SIIN.
eAgronom OÜ privaatsustingimused leiate SIIN.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.