Veebiseminarid

Veebiseminar: Kuidas teha digitaliseerimise plaan ja ületada hirmud?

13.10.2020

Veebiseminar

Kui tööstusettevõtte juht tahab midagi tootlikkuse kohta küsida, siis kas ta peaks seda küsima masinaoperaatorilt? Vale vastus. Operaatori töö on võimalikult efektiivselt toota ja tootlikkuse näitajad peaksid jõudma juhini digitaalselt.

Digitaliseerimise vajalikkuses ei pea enam ilmselt ühtki tööstusettevõtet veenma, kuid tähelepanu vajab hirm, mida digitaliseerimine juhtides tekitab. Tekivad küsimused. On see kulukas? On see nuhkimine töötajate järel? Kas ma võin töötajatest niimoodi ka ilma jääda? Kas ma teen korraga liiga palju? Kuidas alustada ja mida täpselt teha?

Tark ei torma ja digitaliseerimise puhul on otstarbekas liikuda sammhaaval. Oluline eeldus on ka juhi mindset - juht peab sellesse uskuma ja oma hirmudest üle saama. Sest lause "alati on ju nii tehtud" ei vii meid edasi - tootlikkuse kasvatamiseks tuleb edasi liikuda või alustada digitaliseerimisega.

Veebiseminari eesmärk on leevendada digitaliseerimisega kaasnevaid hirme ja anda tööstusettevõttele lihtne 5 sammust koosnev digitaliseerimise teekaart. Seminaril räägime, milline on digitaliseerimise teekaart ja mida üldse peaks digitaliseerime. Kuulajad saavad ka teada, kuidas tuleb muutusi ettevõttes juurutada.

Veebiseminari sihtgrupp on tööstusettevõtete juhid, tootmisjuhid, arendusjuhid, insenerid, tootmisspetsialistid.

Veebiseminaril osaleja saab vastuse küsimustele:

- Mida ja kuidas digitaliseerida nii, et tagada sammhaaval liikumine?

- Milline peaks olema digitaliseerimise plaan?

- Kuidas tehnoloogilisi arenguid/muutusi ettevõttes juurutada?

Veebiseminari viib läbi GlobalReaderi juht Indrek Jaal ja Eesti Masinatööstuse Liidu tegevjuht Triin Ploompuu.

Veebiseminar toimub 13. oktoobril 2020 kell 10.00-11.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. 

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee

ESINEJAD

Indrek Jaal

GlobalReaderi juht

Triin Ploompuu

tegevjuht
Eesti Masinatööstuse Liit tegevjuht
TOETAJAD
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.