Veebiseminar: Kuidas osta IT-ettevõtte tegevuse kindlustust?

30.08.2019

Veebiseminar

Kindlustusteenused ei jõua IT-ettevõtete vajadustele järele. Selleks, et kohalikult turult välisturgudele murda, nõuavad lepingupartnerid kindlustuslepingute olemasolu. Mõnikord võib sobiva kindlustuse hankimine osutuda üsna keeruliseks, sest kohalikud kindlustusandjad ei suuda IT-ettevõtete riske hinnata või pole neil sobivaid kindlustustooteid.

Samas on teada, et IT-turul on suur konkurents, seetõttu võib kindlustusleping muutuda oluliseks argumendiks või selle puudumine lepingu sõlmimisel/täitmisel  suureks takistuseks.

 

Veebiseminari käigus räägime kindlasti järgmistel teemadel:

  • IT-ettevõtte tegevusriskid

  • Kindlustuslepingu hankimise võimalused

  • Mida ja kuidas saab kindlustada

  • Ja mitmetel teistel teemadel ning vastame Teie küsimustele.

 

Veebiseminari viib läbi IIZI Kindlustusmaakler AS kindlustusmaakler Helen Evert.

Veebiseminar toimub 30. augustil kell 10:00-11:30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Helen Evert

kindlustusmaakler
Helen Evert on küberkindlustuse ekspert, kes töötab IIZI Kindlustusmaakler AS-is. Helen Evert ütleb enda kohta ,,Ma teen oma tööd klientide jaoks - olen hingega asja juures ja suhtun oma valdkonda kirglikult. Minu eesmärk on kindlustus lihtsaks ja arusaadavaks muuta ning lahendused klientidele lähemale tuua.

Usun, et hea kindlustuslahendus lisab igale ettevõttele väärtust, panustab äritegevuse kasvu, võimaldab teha julgemaid äriotsuseid. Kliendi äri ja majanduskeskkonna tundmine võimaldab hinnata, mida kliendil tegelikult vajab ja pakkuda kliendile seda, mida klient isegi küsida poleks osanud."
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.