Veebiseminar: Puhkusemajutus Kanaari saartel

22.09.2020

Veebiseminar

Kas puhkusemajutus Kanaari saartel tundub päris hea mõte? Kuidas seda mõistlikult teha ja, mida enne kinnisvara soetamist teadma peaks - sellest kuuled 11 aastat Kanaari saartel kinnisvaraga tegelenud Eike Feigenbaumi käest.

 

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

- Kuidas valida sobivat kinnisvaraobjekti puhkusemajutuse pakkumiseks?

- Milline on kinnisvara ostuprotsess Kanaari saartel? (lühidalt I veebiseminaril räägitu kokkuvõte)

- Millised otsused tuleb enne ostu ära teha ehk millisel määral soovib omanik ise objekti kasutada ja kui suure osa ajast on objekt kasutusel puhkusemajutuse pakkumiseks? Vastavalt nendele otsustele räägime lahti erinevad tegevused ja vajadused.

  • Omanik elab alaliselt majas sees ja puhkusemajutust pakutakse turistile kõrvalhoones, eraldi stuudiokorteris vms. Näiteks talumaja ehk finca puhul.
  • Omanik soovib käia ise tihti puhkamas. Puhkusemajutust pakub hetkedel kui objekt on oma pere puhkuseplaanidest vaba.
  • Omanik käib harva või hooajaliselt puhkamas (üks kord aastas para nädalat, talvehooaja vms.). Ülejäänud periood aastast pakub puhkusemajutust. Millised on “kuumimad” kuud puhkusemajutuse pakkumiseks?
  • Omanik ei kasuta ise objekti. Objekt on ette nähtud ainult investeerimiseks ja puhkusemajutuse pakkumiseks

- Kuidas on eriolukord mõjutanud Hispaania kinnisvaraturgu?    

- Kuidas käib puhkusemajutuse kui äritegevuse registreerimine eraisiku puhul Kanaari saartel? Millised dokumendid peavad olema ette näidata? Millised nõuded peavad olema täidetud puhkusekorteris? Milliseid makse peab tasuma Hispaania ja Kanaaride maksuametitele ja milliseid deklaratsioone tuleb nende kohta esitada?

- Puhkusemajutuse korteri haldamine ja teenuse pakkumise organiseerimine: check-in ja check-out, koristus, pisiremont, broneeringute jälgimine, suhtlus klientidega ning kõige eelnevaga seotud kulutused.

- Klientide leidmine ja reklaam puhkusemajutuse otsinguportaalides: airb’n’b, booking.com jmt ning sellega kaasnevad kulutused.

- Tootlus.

Veebiseminari eesmärk on anda juhised ja teadmised selle kohta, kas ja kuidas osta kinnisvara Kanaari saartele puhkusemajutuse eesmärgil. Lisaks on soov avada tausta ja selgitada eriolukorra tõttu toimunud muutusi Hispaania kinnisvaraturul.

Veebiseminari viib läbi kinnisvarabüroo Tenerife24 juht Eike Feigenbaum.

 

Veebiseminar toimub 22. septembril kell 18.00-19.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Eike Feigenbaum

Eike Feigenbaum lõpetas Tallinna Ülikooli infoteaduste erialal ja asus tööle 2006 aastal direktorina juhtima ning renoveerima 2000m2 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskust. Eestis elades kuni 2008 on käivitanud erinevaid eraettevõtteid ja koostanud meeskondi ning juhtinud neid. Eike asus elama Kanaari saartele juba 11 aastat tagasi ja assisteeris ning tõlkis kinnisvara ostuprotsesse juba esimestel seal elatud aastatel. Tänaseks on Eike 2016 aastal rajatud kinnisvarabüroo Tenerife24, mis on ka ühtlasi esimene eesti kinnisvarabüroo Tenerifel, avanud uksed selle saare suurima kuurordi Las Americase peatänava kõrval. Hetkel teenindab Eike juhitud Tenerife24 tiim nii eestlastest kinnisvaraostjaid kui on ka võimeline kinnisvara ostu või müügi protsessi arusaadavalt läbi viima lisaks emakeelele ka hispaania-,vene-, itaalia- kui ka prantsuse keeles.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

Vaata ka neid