Bestmarketing.ee digitellimus

Bestmarketing.ee premium-sisu all peame silmas lugusid, mis on tähistatud võtmega ja eeldavad sisselogimist.

Bestmarketing.ee digitellimus pilt

Bestmarketing.ee premium-sisu lugemisõigus tagab ligipääsu alljärgnevale:

Case study’d. Edukate kampaaniate ja brändide case study’d mujalt maailmast. Kõik kajastatavad case study’d järgivad sarnast struktuuri: taustainfo, briif, loovlahendus, tulemused ja kampaania analüüs/kriitika. 

Turunduse TOP. Annab ülevaate turul tegutsevatest agentuuridest. Turunduse TOP sisaldab 7 erinevat edetabelit: agentuuritulu TOP, reklaamiagentuuride TOP, reklaamimüügi TOP, meediaagentuuride TOP, suhtekorraldusagentuuride TOP, digiturundusagentuuride TOP, üritusturundusagentuuride TOP; lisaks intervjuud iga TOPi parimatega. 

Nädala kampaania. Vahetu ülevaade Eesti turunduse hetkeseisust. Tutvustame käimasolevaid kampaaniaid ning uurime kampaania tegijatelt, millised on selle eesmärgid, lahendus ja oodatavad tulemused. 

Arhiiv. Kõik Best Marketingi lood, mis on vanemad kui 6 kuud.

Raadiosaadete kokkuvõtted. Best Marketingil on 3 raadiosaadet: “Eetris on turundusuudised”, “Digiturunduse praktikum” ja “Turunduskohv La Ecwadoris”. Kõik saated on eetris kord kuus ning premium-sisu tellijad saavad ise valida, kas eelistavad saateid järelkuulata või lugeda.

Persoonilood. Intervjuud Eesti turundusvaldkonna tuntud tegijatega ja säravate uute tulijatega.

Konverentside ettekanded. Valik kokkuvõtteid ja materjale Best Marketingi konverentsidel (Password, Sotsiaalmeedia konverents, Üritusturunduse konverents, Balticbest, Kommunikatsioonijuhtimise Aastakonverents, Best Internet) salvestatud ettekannetest. 

Ligipääs Äripäeva Infopanga hõbepaketile.

 
 
 
Kui soovid mitme lugejaga paketti, siis võta meiega ühendust [email protected]
 
Näidis paketid:
Püsitellimus 6 kuud – neli kasutajat - 400,00 (km-ga 480,00 eurot)
Püsitellimus 12 kuud – neli kasutajat - 600,00 (km-ga 720,00 eurot)