Veebiseminarid

Metastaseerunud eesnäärmevähk – kas lõpp või võitluse algus?

05.11.2020

Veebiseminar

Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid. NB! Veebiseminar on arstidele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine.

 

Veebiseminar toimub 5. novembril kell 13:00-14:20 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

NB! Veebiseminar annab 2 täiendkoolituspunkti

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

Veebiseminari korraldajad: Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus, Veebiseminari toetaja: UAB “JOHNSON & JOHNSON” Eesti filiaal ja Meditsiiniuudised.

Medicumi logo Janssen Oncology logo Meditsiinikonverentsi logo 

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee, muudes küsimustes kirjutage karin.tamm@aripaev.ee või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

ESINEJAD

Dr. Martin Kivi

Ida-Tallinna Keskhaigla uroloogiakeskuse juht, EUS president
Teaduslikult on tõestatud, et eesnäärmevähi kulg sõltub haiguse staadiumist diagnoosimise hetkel ja rakkude agressiivsusest ning ravivõimaluste kättesaadavusest.
Sageli unustatakse rääkida teistest väga olulistest faktoritest, mis võivad aeglustada haiguse arengut ning parandada ja säilitada haigestumise ajal elukvaliteeti: pere ja sõbrad, sotsiaalsed sidemed ning füüsiline aktiivsus.
Mehed, kellel on tugev perekonna toetus ning hoolivad sõbrad, võivad elada koguni 30% kauem meestest, kellel lähikondlaste püsivat toetust pole.

Dr. Marju Kase

Tartu Ülikooli Kliinikum, hematoloogia ja onkoloogia kliinik, onkoloog; Eesti Kliiniliste Onkoloogide Selts, juhatuse liige
Maailm meie ümber on pidevas muutumises. See, mis eile tundus võimatu, võib homme olla juba igapäevane.
Erandiks ei ole ka metastaatilise eesnäärmevähi ravi, kus viimase kahekümne aasta jooksul on lisandunud mitmeid uusi võimalusi nii diagnostika kui ravi valdkonnas. Neist enamik on kättesaadavad ka tänases Eestis.

Mida paremini me teame, seda paremini suudame aidata.
PROGRAMM

13:00 - 13:30

13:00 - 13:30

Eesnäärmevähk pole ainult meeste haigus

Dr. Martin Kivi

13:30 - 14:00

13:30 - 14:00

Metastaatiline eesnäärmevähk – minevik ja tänapäev

Dr. Marju Kase

14:00 - 14:20

14:00 - 14:20

Küsimused, vastused ja veebiseminari lõpetamine

REGISTREERIMINE
Metastaseerunud eesnäärmevähk – kas lõpp või võitluse algus?
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.