Järelvaadatav: Ehitusega seotud riskide kindlustamine

Kestus: 110 minutit

Tihti nõutakse ehitushanke võitnud ehitajalt ehitustöödega seotud vastutuskindlustuslepingu sõlmimist. Kuid sageli on probleemiks see, et vastuskindlustuse kaitse nõuded hankes on sõnastatud eirates tegelikke vastutuskindlustuse põhimõtteid.

See paneb nii hankes osalejad kui kindlustusandjad olukorda, kus hanke korraldaja soove ei ole iga kord võimalik järgida. Uuenenud ehitusseadustiku valguses on ehitaja vastutusega seonduv muutunud aga tunduvalt selgemaks ja arusaadavamaks. 

Seminari teemade valik:

  • Ehitusriskide ja vastutuskindlustuse olemus ning nende eristamine;
  • Enamlevinud kindlustuse mõisted ja nende sisustamine;
  • Riskide eristamine kahjude näitel;
  • Kindlustusega seotud probleemid ehitushangetes.

Veebiseminari viivad läbi PZU vastutuskindlustuse riskijuht Argo Argel ja PZU ehitusriskide kindlustuse riskijuht Priit Levertand.

 

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Ehitusega seotud riskide kindlustamine
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Argo Argel

PZU vastutuskindlustuse riskijuht
Argo Argel on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja täiendanud oma teadmisi Zürichis, Münhenis ja Londonis. Alates 1996. aastast on töötanud kindlustusektoris vastutuskindlustuse spetsialistina. Eelnevalt on Argo töötanud Leks Kindlustuses, ERGO kindlustuses, RSA kindlustuses ja praegu on ta PZU vastutuskindlustuse riskijuht. Tegutseb ta ka vastutuskindlustuse õppejõuna Tallinna Majanduskoolis.

Priit Levertand

PZU ehitusriskide kindlustuse riskijuht
Priit Levertand on hariduselt ehitusinsener, lõpetanud TTÜ ehitusteaduskonna.
Töötanud on ta erinevates ehitusettevõtetes ehitustöölise ja töödejuhatajananing alates 1995. aastast on ta ametis kindlustussektoris tehniliste riskide kindlustuse riski- ja tootejuhina. Eelnevalt on Priit töötanud Leks Kindlustuses, ERGO kindlustuses, RSA kindlustuses ja praegu on ta PZU ehitusriskide kindlustuse riskijuht.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.