Järelvaadatav: Energiatõhusus ja energiaaudit – hoones ja ettevõttes

Kestus: LISa

Veebiseminaril räägitakse enegiaauditi ja energiatõhususe teemadel - nendest nii hoones kui ka ettevõttes.

Veebiseminar annab põhjaliku ülevaate alljärgnevatel teemadel:

1.      Rekonstrueeritavad hooned - hoone energiaaudit ja energiatõhusus. Energiaauditi sisu, eesmärk ja nõuded hoone energiaauditile.

2.      Uued hooned – energiatõhususe miinimumnõuded. Uute energiatõhususe miinimumnõuete muudatuste tutvustamine. Liginullenergiahoonete nõuded.

3.      Suurettevõtted – suurettevõtte energiaaudit. Nõuded suurettevõtte energiaauditile ja võimalik sisend energiajuhtimissüsteemi juurutamiseks vastavalt standardile „EVS-EN ISO 50001 Energiajuhtimissüsteemid. Nõuded koos rakendamisjuhistega“.

4.      Tööstusettevõtted – ettevõtte energia- ja ressursiaudit. Ülevaade ressursiauditi eesmärgist ja nõuetest.

5.      Päikesepaneelid. Liginullenergiahoonete nõuetega seoses võib olla lahenduseks päikesepaneelide paigaldamine. Praegu on avatud ka mitmed toetusmehhanismid hoonete omanikele ja ettevõtetele päikesepaneelide soetamiseks. Vaatleme paigaldusvõimalusi, maksumusi, paneelide poolt toodetavad elektri hinna kujunemist.

Veebiseminari viib läbi Arton Energy OÜ / Arton Solar OÜ juhatuse liige Siim Link, PhD.

 

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Energiatõhusus ja energiaaudit – hoones ja ettevõttes
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Siim Link

Arton Energy OÜ / Arton Solar OÜ juhatuse liige , PhD
Siim omab 18a töökogemust energeetika ja energiatõhususe konsultatsioonide vallas. Portfoolios on arvukate energiamajanduse arengukavade, energiatõhusus-, energiavarustus- ja tasuvusarvutuste, energia- ja ressursiauditite teostamine. Siimul on Eesti volitatud soojusenergeetikainsener tase 8, Eesti volitatud energiatõhususe spetsialist tase 8.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.