Järelvaadatav: Hoonete energiatõhususe regulatsiooni täiendused

Kestus: 120 minutit

Alates 2010. a on teada, et pärast 2020. a valmivad hooned peavad vastama liginullenergiahoone tasemele. Eesti sätestas ühe esimese liikmesriigina liginullenergiahoone nõuded 2013. a, lähtudes tolle aja parimast teadmisest. Möödunud viie aasta pikkuse perioodi järel oleme liginullenergiahoone nõuete rakendumisele jõudnud oluliselt lähemale. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tellimusel on läbi viidud uus analüüs, mille tulemuste alusel on kavas täpsustada hoonete energiatõhususe regulatsiooni.
Eestis vastu võetud hoonete energiatõhususe regulatsioon koosneb kolmest määrusest. Neist esimeses on sätestatud miinimumnõuded, kasutusotstarbed ja liginullenergiahoone nõue; teises on sätestatud energiatõhususe arvutusmetoodika ning tüüpilise kasutuse väärtused ning kolmandas on sätestatud nõuded energiamärgise andmisele ja vormile. Tänavu võetakse vastu mitmed kõiki kolme, teineteisega tihedalt seotud, määrust puudutavad hoonete energiatõhususe regulatsiooni täiendused. Täpsustused puudutavad ka liginullenergiahoone nõudeid ning nendele nõuetele kohalduvaid erandeid.
 
Veebiseminari viib läbi Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamusosakonna nõunik Margus Tali.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Hoonete energiatõhususe regulatsiooni täiendused
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Margus Tali

Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamusosakonna nõunik
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.