Järelvaadatav: 7 peamist muutust kontoritöö töötervishoius ja tööohutuses

05.05.2022

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Koolitusel räägime, millised on 7 peamist muudatust töötervishoius ja tööohutuses kontoritööga tegelevas organisatsioonis. Muudatused puudutavad ohutegureid ning nende käsitust, tervisekontrolli korraldust, kaugtööd ja mitmeid muid aspekte.

Covidi tulek on toonud mitmeid tehnilisi ja põhimõttelisi muudatusi tööelus. Inimesed ei ole oma füüsiliste töökohtadega enam nii seotud, iga päev tuleb arvestada inimeste haigestumistega, mis on sundinud tööandjaid olema paindlikumad, et töö saaks tehtud ootamatute olukordade ilmnemisel. Covid on tõstnud ka töötaja tervise ning sellest hoolimise kõrgemale tasemele.

Veebiseminari viib läbi tööohutuse startupi VITS asutaja Jaanika Jelistratov.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: 7 peamist muutust kontoritöö töötervishoius ja tööohutuses
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Jaanika Jelistratov

tervisekaitse spetsialist
Jaanika Jelistratov on õppinud tervisekaitse spetsialistiks ning täna omandab magistri kraadi Taltechis Digital Health erialal. Töötervishoiu ja tööohutuses tegutsenud üle 10 aasta ning olnud tegevjuht ja kooliaja Riskianalüüs OÜ-s. Täna ehitab ja juhib Eesti ainukest töötervishoiu ja tööohutuse startupi VITS.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.