Järelvaadatav: BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid – kellele ja milleks?

04.06.2021

Veebiseminar

Kestus: 105 minutit

Rohepöörde ajastul tõmbab kõik kestlik, jätkusuutlik ja kliimasõbralik nii inimesi, ettevõtteid kui ka kapitali.

Selleks, et eristada parimat turu keskmisest on välja töötatud BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid, mis vaatlevad hoone jätkusuutlikkust ning hoone kasutajate heaolu kõige laiemalt.

Seejuures on BREEAM maailma esimene laiapõhjalistel hindamiskriteeriumitel põhinev kvaliteedimärgis. BREEAM võimaldab hinnata terviklikult hoone energiatõhusust, keskkonna- ja kasutajasõbralikkust ning kestlikkust hoone elukaare igas etapis.  

Veebiseminaril osalejale antakse intensiivne ülevaade otse praktikutelt:

  • millest BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid koosnevad,
  • millistele kinnisvaraobjektidele need sobivad,
  • kuidas praktikas neid täna kasutatakse.

Ühtlasi on võimalus arutelu käigus küsida küsimusi kinnisvara jätkusuutliku majandamise kohta.

Seminar toimub osaliselt inglise keeles. 

Veebiseminari viivad läbi Tepsli asutaja ja jätkusuutliku arengu ekspert Siim Meeliste ning Tepsli meeskonnaliikmed Margus Tali, kes on litsentseeritud BREEAM hindaja, ja Qidi Jiang, kes on LEED litsenseeritud ekspert.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid – kellele ja milleks?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

MATERJALID