Järelvaadatav: COVID-19 ja meediku vaimne tervis

Veebiseminar arstidele ja õdedele

16.04.2020

Veebiseminar

Kestus: 50 minutit

Praegune koroonaviirusest tingitud eriolukord paneb meditsiinitöötajatele peale suure töökoorma ja vastutuse.

Kuidas pingetega kohaneda? Kuidas hoida oma turvatunnet ja vaimset tervist laiemalt, maandada stressi ning toetada emotsionaalset taastumist?

Confido Vaimse Tervise Keskuse psühholoog ja pereterapeut Triin-Ketlin Siska annab nõu ja vastab küsimustele.

 

Veebiseminari järel saadame soovi korral sertifikaadi, andke sellest palun märku e-kirjaga. Täiendkoolituspunkte seminar ei anna. 

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades  [email protected]

 

           

 

 

 

 

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: COVID-19 ja meediku vaimne tervis
Hind:
20,83 €
25 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Triin-Ketlin Siska

Confido Vaimse Tervise Keskuse psühholoog ja pereterapeut
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.