Järelvaadatav: Ehitise auditi tegemise kord

17.12.2020

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

2020. aasta oktoobris jõustus majandus- ja taristuministri määruse „Ehitise auditi tegemise kord“ muudatus, millega täpsustuvad auditi nõuded ning seatakse kindlad tingimused ehitusprojekti asendavale auditile.

Uuendatud määruses on esitatud selged nõuded auditi metoodikale ning esitatavale teabele. Näiteks tuleb ehitusprojekti asendava hoone auditi korral auditi aruandele lisada eelprojekti mahus arhitektuuri vaated, korruse plaanid ja üldlõiked.

Määrusega sätestatakse muuhulgas nõue, et auditi tegija peab aruandes tooma välja kõik avastatud puudused ning teavitama tellijat täiendava kontrolli vajadusest

Veebiseminari viib läbi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ehitus-ja elamuosakonna peaspetsialist Ülle Reidi.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Ehitise auditi tegemise kord
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Ülle Reidi

peaspetsialist
Ülle Reidi töötab alates 2004. aastast Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonnas. Tema töö üheks valdkonnaks on erinevate õigusaktide eelnõude välja töötamine.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.