Järelvaadatav: Energiamärgiste õiguslikud nüansid

Kestus: 90 minutit

Energiamärgiste ja energiamärgise väljastaja õiguslikud nüansid ja selgitused kutseandja vaatest.
Hoonete energiatõhusus ja sellega tegelemine on Euroopa Liidu üks olulisemaid tegevusi, et ellu viia Euroopa Liidu kliima- ja energiapoliitikat. Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühenduse eestseisuse liikmed Mikk Maivel ja Liina Laas kirjeldavad energiamärgiste ja energiamärgise väljastaja õiguslikke nüansse ning selgitavad olukorda kutseandja vaatest. Räägivad kehtivatest määrustest ja olulisematest muudatustest mis jõustusid 2019 aastal. Toovad meieni energiamärgiste vastuolusid praktikast. Seminaril keskenduvad nad kinnisvara arendaja, ostja ja ka arhitekti erinevatele ootustele ning arusaamadele.
 
Veebiseminarilt saad vastused:
 
- Mida arvutuslik energiamärgis tellijale annab?
 
- Millele tuleks energiamärgise tellimisel ja vastuvõtmisel tähelepanu pöörata?
 
Veebiseminari viivad läbi Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühenduse eestseisuse liikmed Mikk Maivel ja Liina Laas.
 
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Energiamärgiste õiguslikud nüansid
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Liina Laas

EKVÜ eestseisuse liige, energiatõhususe spetsialist

Mikk Maivel

EKVÜ eestseisuse liige, Riigi Kinnisvara energiatõhususe projektijuht
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.