Järelvaadatav: Investeeringute kajastamine raamatupidamises

Kestus: 90 minutit

Investeeringute näol võib tegu olla üsna keerukate tehingutega, mille kohta kas pole üht ja ainuõiget kajastamisviisi või siis pole veel üldse kindlaid reegleid seatud. Samas on ettevõtte alt investeerimine ahvatlev, soodne ja tulus võimalus, mida raamatupidamislike raskuste hirmus ei tasu kasutamata jätta. Praktilisel veebiseminaril vaatleme seda, kuidas investeeringuid raamatupidamises on kõige korrektsem ja kasulikum kajastada ning lahkame kõige rohkem segadust tekitavaid küsimusi.

Veebiseminaril tulevad käsitlemisele järgmised teemad:

  • Väärtpaberid, võlakirjad, indeksifondid jne
  • Finantsinvesteeringud (sh krüptovaluutad)
  • Toorained (mets, nafta, kuld jne)
  • Osalused ettevõtetes
  • Kinnisvarainvesteeringud
  • Ühisrahastusplatvormid

Veebiseminari viib läbi Krista Teearu, DStream Accounting juht

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Investeeringute kajastamine raamatupidamises
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Krista Teearu

DStream Accounting juht
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.