Järelvaadatav: Isikuandmete rikkumised tehnoloogiaettevõtetes

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Isikuandmete (GDPR) trahvidega on juba kaks aastat hirmu külvatud. Mis on juhtunud tegelikult, milliste rikkumiste eest on ettevõtteid karistatud ja mida õppida teiste vigadest?

 

Veebruar 2020 seisuga on Euroopa Liidu liikmesriikides trahve määratud ligi kahesajale ettevõttele. Menetlusi on kordades rohkem, kuid otsuseid ei ole veel avalikastatud.

Teeme ülevaate isikuandmete rikkumiste juhtumitest, mis on rikkumise põhjuseks ja kuidas oleks saanud vigu vältida. Fookus on rikkumistel, mis on põhjustatud tehnoloogia vale kasutuse või puudulike turvanõuete tõttu.

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo Hedman Partners vandeadvokaat Toomas Seppel.

 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Isikuandmete rikkumised tehnoloogiaettevõtetes
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Toomas Seppel

vandeadvokaat
Advokaadibüroo Hedman Partners vandeadvokaat Toomas Seppel nõustab tehnoloogiaettevõtteid isikuandmete ja intellektuaalomandi teemadel. Toomas aitab ettevõtetel arendada tarkvaratooteid, et need vastaksid isikuandmete töötlemise nõuetele, ta on nõustanud sadu ettevõtteid alates e-kaubandusest kuni geenitehnoloogiani. Toomas on asutaja ja tootejuht iduettevõttes, mis arendab haldustarkvara andmekaitsespetsialistidele.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.