Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kas ja kuidas tuleks kaitsta vilepuhujaid?

Kestus: 90 minutit

Veebiseminari eesmärgiks on anda ülevaade Euroopa Parlamendi poolt vastu võetud rikkumistest teavitavate isikute kaitse direktiivist, mille eesmärgiks on kaitsta tööl rikkumisi avastanud ja teavitanud töötajaid.
 
Veebiseminari raames vaatleme:
 
- kuidas on vilepuhumine hetkel reguleeritud?
 
- milliseid tööandjaid uus regulatsioon puudutab?
 
- millised kohustused ja õigused uue regulatsiooniga tööandjale ja töötajale kaasnevad?
 
 
Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co jurist Erika Tuvike.
 
 
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.
 
 
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kas ja kuidas tuleks kaitsta vilepuhujaid?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Erika Tuvike

Eversheds Sutherland Ots & Co jurist
Erika on spetsialiseerunud andmekaitse, tööõiguse ja intellektuaalomandi valdkondadele. Erikal on kogemus mitmete Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtete nõustamisel ning ta on läbi viinud mitmeid koolitusi ja seminare. Erikal on magistrikraad Tartu Ülikoolist Õigusteaduste erialal.