Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kaubanduse tarneahela mured kriisis - force majeure’st lepingute ülesütlemiseni

Veebiseminar

Kestus: 85 min

Vaatleme süstemaatiliselt murekohti tootja, hulgikaupmehe, jaekaupmehe ja kaubanduspinna üürileandja vahelistes suhetes.
  • Kas tootja saab viidata force majeure´le, kui ta ei suuda täita üleöö kordades suurenenud tellimusi? Aga kui temani ei jõua välistarnijalt olulised tootmissisendid? Või töötajad on haigestunud?
  • Kas hulgikaupmees saab viidata force majeure´le kui ta ei suuda täita üleöö kordades suurenenud tellimusi? Või jaekaupmehele vajalik kaup on kinni Saksa-Poola piiril?
  • Kas jaekaupmees saab üürileandja ees viidata force majeure´le kui inimesed ei julge kaubandust külastada? Aga kui töötajad on haigestunud? Või kui kaupa ei ole ja seetõttu ei ole mõistlik poodi lahti hoida?
  • Kuidas peab kaubanduskeskus end sulgema? Kas saab ka toidukaupluse kinni panna?
  • Ja mis see force majeure üldse tähendab? Näiteid kuidas valusalt näppu lõigata - võimaldab ju vääramatule jõule viitamine teisel poolel lepingu üles öelda!

Veebiseminaril esinevad Ellex Raidla partner Risto Vahimets ja advokaat Alla Kuznetsova.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades kertu.karner@aripaev.ee.

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kaubanduse tarneahela mured kriisis - force majeure’st lepingute ülesütlemiseni
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Risto Vahimets

vandeadvokaat
Risto on Ellex Raidla vandeadvokaat, kellel on 25 aastat töökogemust Eesti ettevõtjate nõustamisel. Risto tegeleb M&A projektide ja ettevõtete strateegilise nõustamisega. Tööstusharude lõikes on tema fookus olnud aastaid kõige enam kaubandusel, ta on nii projekti- kui strateegilise nõustajana aidanud Eesti suuri jaekaupmehi, hulgikaupmehi ja kaubanduskeskuste omanikke. Ta tunneb lisaks õiguslikule poolele ka kaubanduse ärilist igapäevaelu.

Alla Kuznetsova

advokaat
Alla on peamiselt ühinemiste ja omandamiste (M&A) ning lepingu- ja äriõiguse valdkondadele spetsialiseerunud advokaat. Allal on ulatuslik kogemus kaubanduse valdkonnas tegutsevate ettevõtjate nõustamisel nii ühinemise ja omandamiste tehingutes kui ka finantseerimisega seotud küsimustes. Lisaks tehinguid puudutavatele töödele nõustab ta kliente äriühingute igapäevase majandustegevusega seotud õigusküsimustes, muuhulgas ühingute restruktureerimise, likvideerimise, juhtorganite liikmete vastutuse ning ettevõtte juhtimisega seotud küsimustes. Samuti nõustab Alla kliente tööõigusega seotud küsimustes ning erinevate lepingute koostamisel.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.