Järelvaadatav: Keskkonnadeklaratsioonide (EPD) väärtus ehitusmaterjalitootjale

10.02.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Veebiseminaril selgitatakse, mis asjad on EPDd (keskkonnadeklaratsioonid), kus neid kasutatakse ja milline on nende väärtus ehitusmaterjalitootjale.

 

Samuti saab veebiseminaril vastused küsimustele:

  • Mida on EPD koostamiseks vaja?

  • Milline on EPD avaldamise protsess?

  • Kuidas EPDsid koostada? Kes EPDsid koostab? 

  • Kui palju EPD väljastamine maksma läheb?

Veebiseminari viib läbi LCA Support olelusringi hindamise ekspert Anni Oviir.

Huvi korral loe kindlasti ka esineja artiklit.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Keskkonnadeklaratsioonide (EPD) väärtus ehitusmaterjalitootjale
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Anni Oviir

Anni Oviiri ekspertiisiks on olelusringi hindamise (Life Cycle Assessment, LCA) koostamine vastavalt sektori standarditele EN 15804 ja EN 15978 ning vastavalt erinevate rohesertifikaatide nõuetele. Anni on olnud mitmete EPDde koostajaks ning EPD kvaliteedi kontrollijaks (ehitusmaterjalitootjatele nagu Teknos, Peikko, Kiilto, Upnor, Tikkurila, Rusal, TMB Element, Tiileri). Ta on RTS sr (Soome) EPD programmi operaatori ametlik verifitseerija, muuhulgas on ta verifitseerinud EPD koostamise tarkvara (One Click LCA). Anni on LCA teemal koolitusi andnud koostöös Eesti Green Building Council'iga, esinenud mitmetel konverentsidel (sh Äripäeva Säästlik Hoone, Sustainable Built Environment, Teadmistepõhine Ehitus, Madalsüsinikehitus) ning 2020 aasta septembrist on ta lektor Tallinna Tehnika Kõrgkoolis ning osaleb teadustöö projektides Tallinna Tehnikaülikoolis.
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.