Järelvaadatav: Kinnisvaratehingute maksustamise põhitõed

08.06.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Kinnisvaratehingute maksustamine on tõenäoliselt üks keerulisemaid valdkondi, millega kinnisvarainvestorid kokku puutuvad. Kuigi mõnes keerulisemas küsimuses ei ole ühest vastust ka maksuekspertidel, peaks iga kinnisvaraportfelli omanik teadma kinnisvaratehingute maksustamise põhitõdesid.

Kinnisvaratehingute maksustamise veebiseminaril annab vandeadvokaat Karli Kütt põhjaliku ülevaate kinnisvara kasutada andmise ja võõrandamisega kaasnevast maksukohustusest ning käsitleb mitmeid praktilisi näiteid kinnisvaratehingute struktureerimisest. Veebiseminar on suunatud nii ettevõtjatele kui ka erainvestoritele ning vaatluse alla tulevad nii tulu- kui ka käibemaksuküsimused.

Veebiseminari programm:

Käibemaks

-        Käibemaksukohustuse tekkimine ja käibemaksukohustuslasena registreerimine

-        Kinnisvara kasutada andmise maksustamine

-        Kinnisvara võõrandamise maksustamine

-        Maksuvabastused ja maksuvabastusest loobumine

-        Sisendkäibemaksu korrigeerimine

Tulumaks

-        Kinnisvara kasutada andmise maksustamine

-        Kinnisvara võõrandamise maksustamine

-        Maksuvabastused

-        Kinnisvara kinkimine ja pärimine

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo COBALT vandeadvokaat Karli Kütt.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kinnisvaratehingute maksustamise põhitõed
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Karli Kütt

advokaadibüroo COBALT vandeadvokaat
Karli Kütt on advokaadibüroo COBALT vandeadvokaat, kellel on mitmekülgne kogemus klientide nõustamisel nii riigisisestes kui rahvusvahelistes maksuküsimustes, tehingute maksualases planeerimises ning maksumenetluses.

Karli töökogemus hõlmab klientide nõustamist ühinguõiguslikes küsimustes ning tema äri- ja ühinguõiguse pädevus võimaldab tal pakkuda maksuefektiivseid lahendusi ühingute restruktureerimiseks. Karli esindab kliente halduskohtumenetluses maksuvaidluste lahendamisel ning tsiviilkohtumenetluses ühinguõiguslikes vaidlustes.

Tema akadeemiline uurimisvaldkond on elektroonilise kaubanduse ja digitaalselt osutatavate teenuste käibemaksuga maksustamine. Ta on täiendanud oma teadmisi USA valitsuse haridusprogrammides ning annab lektorina äri- ja maksuõiguse loenguid.

Karli on Eesti Advokatuuri liige aastast 2014.
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

MATERJALID