Järelvaadatav: Kohtulahendid, mis muutsid käibemaksumaailma

19.02.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 min

Lisaks seadustele ja Euroopa Liidu direktiividele ning määrustele on kohtupraktika väga olulisel kohal maksukäitumise suunamisel. Kohtulahenditega kursis olevad maksukohustuslased saavad oma tegevust paremini planeerida ja arvestada võimalustega, mida seadusest ei leia.

 

Seminaril käsitleme kõige enam huvipakkuvamaid Eesti ja Euroopa Liidu Kohtu lahendeid, mis ühel või teisel määral muutsid senist praktikat.

 

Vaatluse all on peaasjalikult 2019 ja 2020 aasta lahendid, kuid viiteid leiab ka klassikaks muutunud otsustele. Valdavalt on jutu teemaks käibemaksu puudutavad lahendid, kuid üksikud tulumaksu lahendid on vahepaladeks.

 

Veebiseminari viib läbi Ernst & Young Baltic AS juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling

 

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kohtulahendid, mis muutsid käibemaksumaailma
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Tõnis Elling

Ernst & Young Baltic AS juhtiv maksunõustaja
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

MATERJALID