Järelvaadatav: Kõik, mida pead teadma tähtsate vestluste pidamisest

27.08.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Me kõik toimetame tööturul turumajanduse tingimustes. Palgatöötajana oleme teenuse pakkujad — müüme iga päev oma ajast 8 h väljavalitud ettevõttele. Ning kuna tegemist on taastumatu ressursiga (neid 8 tundi ei saa me mitte kunagi enam tagasi), on oluline neid õigesti kasutada.

Kui me teeme palgatööd (ehk ei ole ise ettevõtjad ja investeerime need 8 tundi kellegi teise ettevõtte hüvanguks), siis on meil õigus nõuda ka kvaliteetset juhtimist.

Üheks osaks sellest, on ka juhi siiras huvi tema arenguga tegelemiseks ehk meil kõigil on õigus inimesele, kelle peamine eesmärk on see, et meie oma töös õnnestuksime!

Erinevad vestlused, sh arenguvestlus on üheks võimsamaks töövahendiks juhi tööriistakastis – aga vaid juhul kui seda õigesti kasutada.

Arutame ühiselt läbi :

-          Mis vahet on 1:1 vestlusel, tulemusvestlusel ja arenguvestlusel

-          Kuidas arenguvestlusteks ette valmistada (ehk kodutööd peavad tegema nii juht kui tiimiliige)

-          Kuidas arenguvestlust läbi viia (nii et alustuseks ei oleks kõigil ebamugav ja piinlik ning et lõpetuseks oleks kogu üritusest kasu)

Veebiseminari viib läbi Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kõik, mida pead teadma tähtsate vestluste pidamisest
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Mailiis Ploomann

telekomiteenuste valdkonna juht
Mailiis Ploomann on Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht. Tulenevalt Elisa kui ettevõtte omapärast, on suur osa juhtimiskogemusest omandatud just võimuta juhtimise ehk maatriksjuhina. Mailiisi kogemustepagasisse ajajooksul kogunenud tuhandeid tunde sisekoolitajana (omades ka DISCi konsultandi sertifikaati), start-upidele mentoriks olemist ning mitmete aastate ettevõtte strateegiatöö koostöös vedamist. Viimased aastad on Mailiis pühendanud lisaks põhitööle just juhtide koolitamisele ja nõustamisele ning 2021. aasta alguses said praktilised näpunäiteid juhi tööriistadest kokku kogutud ka raamatusse „Juhi esimene käik“.
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.