Järelvaadatav: Kriisiaegse logistika õppetunnid

Veebiseminar

Kestus: 101 min

Koroonakriisi tõttu üleöö tekkinud muutused logistikasektoris panid muutma mitmeid seniseid väärtushinnanguid. Kuidas muutustega toime tulla ja kriisist võimalikult valutult väljuda? Mida kasulikku tasub transpordi- ja logistikasektoril kriisilt õppida ning missuguseid riske edaspidiseks meeles pidada?

 

Veebiseminar aitab transpordi- ja logistikasektori ettevõtetel tajuda muudatusi tarneahelates, mida kriis endaga kaasa on toonud ning kuidas tulevikus olla sarnasteks olukordadeks paremini valmis.

Võimalikult valutu kriisist väljumine on kõigi ettevõtjate eesmärk. Millised ettevalmistused aitavad sellele kaasa ning milliseid oskused tulevad kasuks uusi töötajaid värvates?

Seminaril räägime:

  •        Missugused uued riskid ja ettearvamatud kitsaskohad tarneahelates tõi käesolev koroonakriis esile?
  •        Kas ja miks on tarneahelatel oluline kriis „läbi elada“?
  •        Millised muudatused tulevad kasuks kriisist kiirel väljumisel?
  •        Milline oli kriisi mõju maanteetranspordi sektorile ja mida sellest õppida?
  •        Millist oskusteavet vajavad ettevõtjad ja ettevõtete töötajad senisest enam?

Veebiseminar kestab 90 minutit. Seminari viib läbi TalTech logistika magistriõppe programmijuht Jelizaveta Janno. 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kriisiaegse logistika õppetunnid
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Jelizaveta Janno

TalTech logistika magistriõppe programmijuht
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.