Järelvaadatav: Kuidas distantsilt muudatusi juhtida?

20.04.2020

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi räägib veebiseminaril, kuidas muudatusi juhtida ja nendega toime tulla, kui kogu töö toimub distantsilt.

Millised rõõmud ja mured inimestel kerkivad ning kuidas nendega hakkama saada. Kogenud ja pikaajalise kaugtöö tegijana jagab ta ka praktilisi nõuandeid, mis viisil ise produktiivsemalt distantsilt tööd teha ja samas ka edukalt meeskondi juhtida. Seminaril osalejad on oodatud aktiivselt küsimusi esitama, et saada vastused just end puudutavatele teemadele.

Peamised teemad:
- Praegune olukord – mis on muudatuste juhtimisel teisiti?
- Erinevad inimtüübid - nende hirmud, toimetulek ja käitumismustrid
- Kaugtöö ja sotsiaalne eraldatus – mis on uued ja/või asendustegevused               
- Kommunikatsioon – kellele, mida, kui palju ja miks?

Webinari kestvus on 90 minutit, millest 45 minutit on ettekanne ja 45 minutit saab küsimusi esitada ning nende vastuseid kuulata.

 

Veebiseminari viib läbi Elisa Eesti personalijuht Kaija Teemägi.

 

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas distantsilt muudatusi juhtida?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Kaija Teemägi

Elisa juhatuse liige ja personalivaldkonna juht
Kaija on Elisa juhatuse liige ja personalivaldkonna juht, kelle vastutusalasse kuuluvad peale töösuhete ja värbamise ka palgaarvestus ning kvaliteedi- ja protsessijuhtimine. Tema eriline huvi on suunatud elukestvale õppimisele ja arengule ning seda just töökeskkonnas. Teadmiste täiendamiseks on ta omandanud magistrikraadi Tallinna ülikoolis andragoogika erialal, läbinud coaching’u diplomiõppe Londonis (AoEC) ja omab Thomas Internationali sertifikaati DISC-mudeliga töötamiseks.

Viimase 5 aasta jooksul on Kaija keskendunud muudatuste arendamisele ja juhtimisele töökeskkonnas, mille vajaduse on endaga kaasa toonud kiirelt muutuv maailm, digitaliseerumine ja tööturule tulevad noored. Elisas piloteeritakse pidevalt uusi tööviise, analüüsitakse õnnestumisi ja õpitakse ebaõnnestumistest. Paindlikud töövormid on vältimatu tulevik ning mida varem suudame õppida sellega toime tulema ja erinevaid töövorme juhtima, seda edukamad oleme, ütleb Kaija.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.