Järelvaadatav: Kuidas e-poest rohkem välja pigistada?

Nippe ja strateegiaid veebipoe ostumäärade ning käibe suurendamiseks

Kestus: 98min

Äripäeva 2019.a Turunduse TOPi Digiturunduse Agentuuri Convertali asutajad Taavi Raidma ja Fred Koppel jagavad pooleteisetunnise seminari käigus enda aastatepikkuseid teadmisi ning kümnete e-poodide parimaid praktikaid.

 

Aasta 2020 on alanud eriliselt lisaks muudele elulisetele teemadele ka kaubanduses. E-kaubanduse mahud on kasvanud aastaga 85%, tarbijakäitumine on oluliselt muutunud ning suure tõenäosusega on sellel pikaajalised mõjud. Muutused on toimunud nii ostutüskli pikkuses, ostumäärades kui ka digiturunduse tasuvuse osas. E-poodide loomine on saanud sisse uue hoo ja käesolev seminar on abiks, et e-pood nii kasutajasõbralikkuse kui ka turunduse mõttes maksimaalselt hästi töötaks.

Veebiseminaril saad teada:
a) Kuidas windowshopperid konvertida?
b) Kuidas ostumäärasid läbi turunduskanalite tõsta?
c) Kust saada kohese ostuhuviga kliente?

Veebiseminari viivad läbi digiturunduse agentuuri Convertal asutajad Taavi Raidma ja Fred Koppel.

Seminarile on oodatud osalejad, kes tegelevad e-poe kasutajasõbralikkuse ja e-turunduse teemadega. 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas e-poest rohkem välja pigistada?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Fred Koppel

Convertal asutaja
Fred on digiturunduse valdkonnas olnud tegev üle 10 aasta. 23-aastaselt asutas ta digiagentuuri Convertal ning mõni aasta hiljem sai ettevõttest üks tuntumaid Google’i partnereid Eestis. Fred valititi aastal 2015 Forbesi TOP30-sse alla 30 aastaste tippjuhtide hulka. Fredi huvitavad turunduses lisaks psühholoogiale ka numbrid. Seega digiturunduse tasuvus, tootlikkus ning kiirus selle analüüsimisel on tema tugevaimad küljed.

Taavi Raidma

Convertal asutaja
Taavi on üle 10-aastase kogemusega digiturunduse entusiast ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Tema erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning ekspordituruduse strateegiad. Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA’s ning omab magistrikraadi London School of Economics’ist.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.