Järelvaadatav: Kuidas jääda ärikinnisvaraga vee peale?

08.04.2020

Veebiseminar

Kestus: 70 minutit

Koroonaviiruse levik keerab pea peale kinnisvaraturu senised prognoosid. Kuigi kinnisvarasektor praegu veel funktsioneerib, on karm reaalsus see, et kriis mõjutab vähemal või suuremal määral kõiki.

Mõned sektorid, nagu kaubandus ja meelelahutus on kriisis juba väga karmilt pihta saanud ja nende järel kukub doominokividena kõik muu. Veebiseminari teemaks on ärikinnisvara olukord Baltikumis. Mida peaksid nii investorid kui ka kinnisvara omanik-ettevõtted silmas pidama antud segases majanduskeskkonnas? 

Veebiseminaril esineb Baltic Horizon Fondi fondijuht Tarmo Karotam.

 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas jääda ärikinnisvaraga vee peale?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Tarmo Karotam

Baltic Horizon Fondi fondijuht
1981. aastal sündinud Tarmo Karotam on fondivalitseja juhatuse esimees. Ta on olnud äriühingu Northern Horizon Capital investeeringute juhtimise meeskonna pikaajaline liige ja BOFi fondijuht selle loomisest saadik. Tarmo Karotam on organisatsiooni Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) liige (MRICS). Ta omandas 2005. aastal koolis École Hôtelière de Lausanne bakalaureusekraadi (B.Sc.).
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.