Järelvaadatav: Kuidas jagada pööningu- ja keldriruume korteriomanike vahel?

Kestus: 100 minutit

Veebiseminaril räägime sellest, kuidas jagada pööningu- ja keldriruume korteriomanike vahel.
 
 
 
Veebiseminaril käsitletavad teemad:
 
- Mis on hoonejaotusplaan? Mis on hoonejaotusplaani alusplaan? Ehitusregistri ja kinnistusregistri andmete ja plaanide vastuolud.
 
- Õiglane üldpinna jagamine korteriomanike vahel?
 
- Erikasutusõigus kui eriomandi kokkuleppe alternatiiv. Mis vahet on kaasomandi valdamise ja kasutamise korra kokkuleppel ja erikasutusõigusel?
 
- Tüüpilisemad takistused ametiasutustest kinnituse saamisel hoonejaotusplaanile ning kuidas neid ületada.
 
Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo Ristal Keba Partnerid vandeadvokaat Liisa Linna
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
 
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas jagada pööningu- ja keldriruume korteriomanike vahel?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Liisa Linna

vandeavokaat
Liisa on tunnustatud vandeadvokaat ja asjatundja planeerimis- ja ehitusõiguse alal ning sellega seonduvates valdkondades. Ta on rääkinud kaasa valdkondliku õigusloome kujundamisel ning andud koolitusi nii juristidele kui kohalikele omavalitsustele. Pikaajalise advokaadina tegutsemise jooksul on ta esindanud lisaks ehitussektori ettevõtetele ka korteriomanikke nende vahelistes vaidlustes ning seda ka uue korteriomandi-ja korteriühistuseaduse kehtimise ajal.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.