Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kuidas korraldada soodsalt töölähetusi?

Kestus: 90 minutit

Töölähetuste sujuvamaks korraldamiseks on kõige mugavam kasutada reisibüroo teenuseid, kes korraldab tööreisi vastavalt kliendi vajadustele. Aga kuidas töölähetust korraldada ise nii, et eelarve jääks väike, aga kõik vajalik saab broneeritud ning reis oleks sujuv?
Veebiseminari käigus saad mitmeid nippe ja kasulikke nõuandeid, kuidas ise reise võimalikult soodsalt ja edukalt korraldada.
 
Veebiseminaril käsitletakse järgmisi teemasid:
 
- Hüved ja ohud ise veebist reisiteenuste ostmisel;
 
- Lennupiletite ja hotellide hinnastamise eripärad, mis mõjutavad hinda;
 
- Kasulikud veebilehed ja mobiilirakendused usaldusväärse info saamiseks, reisiteenuste broneerimiseks ning reisi mugavaks haldamiseks;
 
- Reisi turvalisus – vajalike reisidokumentide kontroll, sihtkoha turvalisus, reisija turvalisus.
 
Veebiseminari viib läbi Gunvor Groupi reisikoordinaator Ruth Simpson, kes on ärireise korraldanud juba üle 10 aasta.
 
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas korraldada soodsalt töölähetusi?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Ruth Simpson

reisikoordinaator
Huvi reisimise ja reisikorralduse vastu tekkis mul keskkoolis, kui läksin vahetusõpilaseks Argentiinasse. Sealt tagasi tulles ja keskkooli lõpetades omandasin bakalaureusekraadi turismikorralduses EHTE-s (Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool) Tallinnas ning selle jätkuna turismikorralduse magistrikraadi Aalborgi Ülikoolist Taanis. Oma enam kui kümneaastase turismikorralduse karjääri jooksul olen töötanud reisibüroodes Estravel ja GoTravel äriklientide reisikorraldajana, lisaks lennufirmade Finnair, Lufthansa ja LOT esindajana Tallinna lennujaamas ning SAS klienditeeninduskeskuses reisibüroode tugiisikuna. Oma praeguses töökohas kaubavahetuse firmas* korraldan igapäevaselt firmasiseseid tööreise ettevõtte töötajatele erinevatest kontoritest Houstonist Singapurini ning Buenos Airesest Ulaanbaatarini võttes arvesse firma globaalset reisipoliitikat ning maailmamajanduse geopoliitilist olukorda. Siia alla kuuluvad nii töölähetused kontorite vahel ja kliendi- ning partnerkohtumised, kui ka messidel ja konverentsidel osalemised, ettevõtte globaalsete ürituste logistika korraldamine, aga ka vajadusel töötajate evakueerimine looduskatastroofide korral.