Järelvaadatav: Kuidas korrektselt ehitustööde üleandmise-vastuvõtmise akti sõlmida?

Kestus: 100 minutit

Veebiseminaril antakse ülevaade ehitustööde üleandmise-vastuvõtmise akti õiguslikust tähendusest ning samuti tutvustatakse sellega seonduvat kohtupraktikat.
Ehitustööde üleandmise-vastuvõtmise akt on oluline dokument, mille sisu võib oluliselt mõjutada hilisema ehitustööde puuduste üle tekkinud kohtuvaidluse kulgu. Seega on oluline teada, kuidas fikseerida aktis nii puudused kui ka vastuvõetud tööd.
 
Veebiseminaril osaleja saab vastuse järgmistele küsimustele:
 
1. Mida ja kuidas fikseerida üleandmise-vastuvõtmise aktis (puuduste ja täitmata kohustuste osas)
 
2. Üleandmise-vastuvõtmise akti tõenduslik väärtus ja selle piirid kohtumenetluses
 
3. Üleandmise-vastuvõtmise akti väärtus vaidluste lahendamisel väljaspool kohut
 
Veebiseminari viib läbi Advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat Keijo Lindeberg.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas korrektselt ehitustööde üleandmise-vastuvõtmise akti sõlmida?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Keijo Lindeberg

vandeadvokaat
Keijo Lindeberg on Advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat ja juhtivpartner. Keijo on ligi kümme aastat tegelenud erinevates advokaadibüroodes vaidluste lahendamisega nii kohtus kui ka kohtuväliselt. Tema peamised tegevusvaldkonnad on vaidluste lahendamine, lepingu- ja äriõigus. Keijo on ka Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.