Järelvaadatav: Kuidas muuta isikuandmed IT toel konkurentsieeliseks?

11.05.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Andmed on ettevõtetele ja asutustele muutumas järjest olulisemaks varaks. Targad otsused ja õnnelik klient on eesmärgid, mille saavutamiseks õpitakse andmeid ja nende analüüsi iga päevaga paremini kasutama.

Eraisikuid puudutavaid andmeid saab aga kasutada vaid täpseid reegleid järgides. Veebiseminaril räägime, kuidas tähtsustada ja lahendada isikuandmetega seotud küsimusi ja probleeme organisatsioonis ning milline on IT ettevõtete roll selles.

Täpsemalt tuleb veebiseminaril juttu järgmistel teemadel:

  •        Isikuandmete kogumisest ning selle läbipaistvuse nõuetest
  •        Andmete kasutamise ehk töötlemisega seotud põhivigadest
  •        Isikuandmete kaitse ja infoturbe vahelistest seostest  
  •        Andmete kasutamisest andmeanalüütikas ning turunduses
  •        Isikuandmete kustutamisnõuete loogikast
  •        IT partneri rollist andmete kaitses

Veebiseminari viib läbi Hedman Partnersi andmekaitse nõunik Andres Ojaver.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas muuta isikuandmed IT toel konkurentsieeliseks?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Andres Ojaver

andmekaitse nõunik
Andres nõustab advokaate peamiselt isikuandmete kaitse valdkonnas. Ta on omandanud maineka CIPP/E sertifikaadi Rahvusvahelise Andmekaitseekspertide Organisatsioonist (iapp), mis on suurim ja põhjalikum info- ja privaatsusorganisatsioon maailmas.

Selle serfitikaadi saamine näitab, et inimesel on põhjalikud GDPR-i teadmised, perspektiiv ja mõistmine, et tagada vastavus ja andmekaitse edu Euroopas.

Varasemalt on Andres töötanud järelevalvedirektorina Andmekaitse Inspektsioonis ning andmekaitseametnikuna (DPO) Telia Eestis. See positsioon oli tihedalt seotud välise koostöö ja andmekaitsega Euroopa tasandil, mis on andnud talle nii teoreetilise kui praktilise kogemuse isikuandmete kaitse nõuetest ning nende rakendamisest organisatsioonis.

Andres on ka külalislektoriks Tallinna Tehnikaülikoolis osaledes isikuandmete kaitse eksperttasemel täiendkoolitustel.
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.