Järelvaadatav: Kuidas osta kinnisvara Hispaanias Kanaari saartel?

05.03.2020

Veebiseminar

Kestus: 95 minutit

Kas kinnisvara soetamine Hispaaniasse tundub päris hea mõte? Kuidas seda mõistlikult teha ja, mida enne soetamist teadma peaks - sellest kuuled 11 aastat Kanaari saartel kinnisvaraga tegelenud Eike Feigenbaumi käest.

 

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

  1. Millised otsused tuleb enne kinnisvara ostuprotsessi alustamist Kanaari saartele ära teha?
  2. Millest alustada kinnisvara ostu ette valmistamisel juba Eestis?
  3. Kas on võimalik ilma kohale lendamata Eestist 5000km kaugusel asuvatele Kanaari saartele leida ise kinnisvara ja teha ostutehing ning hiljem hallata oma investeeringut? Kas saab hakkama ilma kinnisvarabüroo teenuseid kasutamata?
  4. Millised on tehingu maksud kinnisvara ostu puhul Hispaania Kuningriigis Kanaari saartele ostjale?
  5. Millised on maksud kinnisvara müügi puhul müüjale?
  6. Millised lepingud tuleb uuel omanikul sõlmida peale ostutehingut?
  7. Kes ja kuidas saab jääda haldama uue omaniku “suvilat” või investeeringut kaugel palmisaarel Aafrika ranniku kõrval keset Atlandi Ookeani?
  8. Millised on hetkeseisud lühiajalise ja pikaajalise rendiseadusega Kanaari saartel?
  9. Millised on hetkel hinnad kinnisvaraobjektidel Kanaari saartest kõige suuremal ja ka kallimal saarel Tenerifel ning kui kõrged rendihinnad?

Veebiseminari viib läbi kinnisvarabüroo Tenerife24 juht Eike Feigenbaum.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas osta kinnisvara Hispaanias Kanaari saartel?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Eike Feigenbaum

Eike Feigenbaum lõpetas Tallinna Ülikooli infoteaduste erialal ja asus tööle 2006 aastal direktorina juhtima ning renoveerima 2000m2 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskust. Eestis elades kuni 2008 on käivitanud erinevaid eraettevõtteid ja koostanud meeskondi ning juhtinud neid. Eike asus elama Kanaari saartele juba 11 aastat tagasi ja assisteeris ning tõlkis kinnisvara ostuprotsesse juba esimestel seal elatud aastatel. Tänaseks on Eike 2016 aastal rajatud kinnisvarabüroo Tenerife24, mis on ka ühtlasi esimene eesti kinnisvarabüroo Tenerifel, avanud uksed selle saare suurima kuurordi Las Americase peatänava kõrval. Hetkel teenindab Eike juhitud Tenerife24 tiim nii eestlastest kinnisvaraostjaid kui on ka võimeline kinnisvara ostu või müügi protsessi arusaadavalt läbi viima lisaks emakeelele ka hispaania-,vene-, itaalia- kui ka prantsuse keeles.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Vaata ka neid