Järelvaadatav: Kuidas taotleda kasutusluba eramule?

Veebiseminar

Kestus: 80 minutit

Seaduse järgi peab igal kodul olema kasutusluba. See puudutab ka eramaju, mille puhul sai aastaid tagasi seadust tõlgendada nii, nagu piisaks ainult ehitusloast.

Tänaseks on seadusandlus muutunud. Kasutusluba näitab, et hoone on kasutuskõlblik ja ohutu nii elanikele endile kui ka naabritele. Ikka veel ei tea inimesed ka seda, et kasutusluba tuleb taotleda pärast suuremaid remondi- ja renoveerimistöid. Kui kortermaja puhul saavad dokumentide kordaajamisega tegeleda teadlikumad ühistuliikmed ning nõuga appi tulla ka haldusfirmad, siis eramaja omanik vastutab üksi. Käesolev veebiseminar keskendub just eramute kasutuslubadele.

 

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

  • Mis on kõige olulisemad dokumendid eramu kasutusloa taotlemisel?

  • Milline peaks olema eramu seisukord, et kasutusluba taotlema hakata?

  • Lühidalt tuleohutust puudutavast dokumentatsioonist.

  • Kasutusloa menetluse ajast.

  • Suurimad takistused kasutusloa saamisel.

Veebiseminari viib läbi Audium OÜ pikaajalise valdkondliku kogemusega dokumendihalduse projektijuht Kaili Tamm.

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas taotleda kasutusluba eramule?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Kaili Tamm

dokumendihalduse projektijuht
Kaili Tamm on omandanud kõrghariduse õigusteenistuse erialal, ehituses- ja kinnisvaras olnud tegev alates 1999. aastast. Sealhulgas Arco Vara, Domus Kinnisvara (partner ka praegu). Juurutanud erinevates ehitusettevõtetes kvaliteedijuhtimissüsteeme, hetkel ehitusjärelevalveettevõtte Audium OÜ ehitusdokumentatsiooni halduse projektijuht.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.